Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
Svenska Handelsbanken AB Lietuvos filialas 302250781
Danske Bank AS Lietuvos filialas 301694694
Šiaulių banko Šiaulių filialas AB 300147099
Šiaulių bankas Vilniaus filialas AB 112055621
Medicinos Bankas UAB 112027077
Šiaulių Bankas AB 112025254
Citadele bankas AB 112021619
SEB bankas AB 112021238
Verslo žinios UAB 110682810
Maxima grupė UAB 301066547
Panevėžio teritorinė ligonių kasa 188784179
Šiaulių teritorinė ligonių kasa 188784026
Klaipėdos teritorinė ligonių kasa 188783981
Kauno teritorinė ligonių kasa 188783839
Vilniaus teritorinė ligonių kasa 188783796
Žemaitijos pienas AB 180240752
Delfi UAB 125483974
PricewaterhouseCoopers UAB 111473315
Lietuvos draudimas AB 110051834
3M Lietuva UAB 302409447
Nokia Solutions and Networks UAB 300629882
Grafton Recruitment UAB 300108623
Tiketa UAB 300037717
Rubicon group UAB 300021944
Air Baltic Corporation filialas 300018987
Adjutor UAB 300013723
EIT sprendimai UAB 226107940
Neste Lietuva UAB 211472890
Rokiškio sūris AB 173057512
Klaipėdos viešbutis AB 140557410
Kauno spauda UAB 135520314
AG group UAB 134777619
Sanitas AB 134136296
Lietuvos energija AB filialas Kauno hidroelektrinė 132736641
Stumbras AB 132082782
Neo group UAB 126142011
Baltic data center UAB 125830791
Novaturas Vilniaus filialas UAB 125142371
Eurovaistinė UAB 124446859
Girteka UAB 123658211
MG Valda UAB 123010339
Apsaugos komanda UAB 122668722
Forum Cinemas UAB 122579622
Kalnapilio-Tauro grupė UAB 121958128
Eika UAB 121191079
Tarptautinis Vilniaus oro uostas VĮ 120864074
Lietuvos rytas UAB 120030315
GlaxoSmithKline Lietuva UAB 111785261
Stockmann UAB 111759672
Microsoft Lietuva UAB 111751978
SIEMENS UAB 111543824
British American Tobacco Lietuva UAB 111530225
DHL Lietuva UAB 111529785
Deloitte Lietuva UAB 111525235
TELE2 UAB 111471645
Ernst & Young Baltic UAB 110878442
DFDS LISCO AB 110865181
Press Express UAB 110803767
Švyturys-Utenos alus UAB 110796493
Norfos mažmena UAB 110778328
AC Nielsen Baltics UAB 110606257
Sanitex BĮ UAB 110443493
Omnitel UAB 110305282
AGA UAB 110178963
PZU Lietuva UAB DK 110057869
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra 288779560
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos 288600210
Finansų ministerijos mokymo centras 191708622
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 191676548
Valstybinė teismo medicinos tarnyba prie LR Teisingumo ministerijos 191351330
Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centras 191349831
Žuvininkystės departamentas prie LR Žemės Ūkio Ministerijos 188752740
Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie žemės ūkio ministerijos 188728636
Užsieniečių registracijos centras VSAT prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188725864
Lietuvos standartizacijos departamentas 188640467
Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 188639721
Migracijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188610666
Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija 188604955
Europos teisės departamentas prie LR Teisingumo ministerijos 188600362
Bankas Snoras AB 112025973
Kauno apygardos probacijos tarnyba 188779417
Utenos apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729880
Kauno apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729019
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija 188607912
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Inovatyvios medicinos centras 302471242
Nacionalinis muziejus LDK valdovų rūmai 302297628
Žaliuzių pasaulis UAB 301843597
Druskininkų m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 300583253
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM 300121001
Kauno rajono švietimo centras 300052772
Tauragės apskrities archyvas 293171570
Kėdainių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290788310
Biržų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290786640
Kauno m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290783530
Telšių apskrities archyvas 290767330
Šiaulių apskrities archyvas 290765660
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba 288692340
Kaišiadorių r. sav. administracijos Kaišiadorių apylinkės seniūnija 288684240
Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 288606430
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra 288603320
Klaipėdos apygardos teismas 191844978
Valstybinė kiaulių veislininkystės stotis 191768758
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga 191759894
Rokiškio r. apylinkės teismas 191447567
Marijampolės rajono apylinkės teismas 191446312
Kupiškio r. apylinkės teismas 191446127
Biržų rajono apylinkės teismas 191444838
Valstybinė mašinų bandymo stotis prie Žemės ūkio ministerijos 190819979
Šilalės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797511
Šalčininkų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797326
Zarasų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190796377
Vilkaviškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795994
Varėnos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795656
Trakų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795122
Švenčionių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794369
Širvintų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794173
Šilutės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794020
Rokiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792699
Raseinių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792350
Radviliškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792012
Prienų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791825
Plungės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791782
Pasvalio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791597
Molėtų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790876
Mažeikių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790723
Lazdijų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790495
Kupiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790342
Kretingos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790157
Kelmės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190788124
Kaišiadorių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787741
Jurbarko rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787360
Joniškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787218
Jonavos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787022
Ignalinos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786835
Anykščių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786454
Akmenės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190785886
Klaipėdos m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190784599
Alytaus apskrities archyvas 190766238
Klaipėdos apskrities archyvas 190766042
Lietuvos valstybės istorijos archyvas 190764568
Kauno teritorinė muitinė 190734952
PAGD prie VRM Gaisrinių tyrimų centras 188781788
Kupiškio rajono savivaldybės administracija 188774975
Šakių rajono savivaldybės administracija 188772814
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba 188770044
Marijampolės savivaldybės administracija 188769113
Kaišiadorių r. sav. administracijos Pravieniškių seniūnija 188756233
Elektrėnų savivaldybės administracija 188756190
Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga 188755327
Ukmergės rajono savivaldybės administracija 188752174
Skuodo rajono savivaldybės administracija 188751834
Birštono savivaldybės administracija 188750166
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 188735591
Radviliškio rajono savivaldybės administracija 188726247
Nacionalinė teismų administracija 188724424
Lietuvos Respublikos daudimo priežiūros komisija 188724196
Klaipėdos AVA Žemės tvarkymo departamento Skuodo rajono žemėtvarkos skyrius 188718147
Lietuvos mokslo taryba 188716281
Utenos rajono savivaldybės administracija 188710442
Kaišiadorių r. sav. administracijos Žiežmarių apylinkės seniūnija 188685156
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 188668192
Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė 188659229
Kauno r. sav. administracijos Rokų seniūnija 188645966
Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisija 188639917
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės 188620621
Telšių apskrities viršininko administracija 188608067
Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija 188607150
Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188606244
Panevėžio apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605719
Telšių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605480
Alytaus apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605338
Kauno apskrities viršininko administracija 188601998
Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės Lietuvos olimpinis sporto centras 188600743
Telšių rajono savivaldybės administracija 180878299
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai 135199748
Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra 110061038
Amber Food UAB 301675046
OMX Nordic Exchange Service Provider UAB 301085946
KDS grupė UAB 300570672
Cleanproline UAB 300545295
Somi RT UAB 300528292
Baltic furniture components UAB 300524828
Eko Group UAB 300067913
Advokatų profesinė bendrija Magnusson ir partneriai 300044462
D-Link Baltija UAB 300036818
Neo aljansas UAB 300026560
Klaipėdos konteinerių terminalas UAB 240854850
Humanitas UAB 233990960
Itab Novena AB 233393310
Vilniaus pergalė AB 222262320
Ericsson Lietuva UAB 211566770
AAA Wrislit UAB 210646690
Kretingos grūdai AB 164156867
Žurnalų leidybos grupė UAB 136048635
AG Service UAB 135790644
Topo centras UAB 135790459
Projektana UAB 135738747
Vičiūnai ir Ko UAB 135571967
Novaturas UAB 135567698
Pardavimo automatai UAB 135502063
Top clean UAB 135255937
Mikrovisatos TV UAB 134784236
Skubios siuntos UAB 134678891
Detonas AB 134170932
Pramprojektas AB 133873358
Agrokoncernas UAB 133849777
Vilijampolės gelžbetonis AB 133517038
Eiginta UAB 133437510
Požeminiai darbai AB 133393277
Pakaita AB 133303721
Ūkininko patarėjas UAB 133122411
Vičiūnai UAB 132975926
Aviacijos Kompanija Aviabaltika UAB 132940245
KOPA Uždaroji dizaino ir leidybos AB 132748387
INIT UAB 132658751
Jungtis UAB 132641321
Kauno švara UAB 132616649
Aušra AB 132340019
Agrowill group AB 126264360
Žabolis ir partneriai UAB 125996813
Penkių kontinentų bankinės technologijos UAB 125592767
EMP recycling UAB 124824426
Kasandros grupė UAB 124815224
AKTKC UAB 123949754
Ekonominės konsultacijos ir tyrimai UAB 123398443
Revizorius UAB 122894931
Penki kontinentai UAB 121180620
First Data Lietuva UAB 120725338
M. Gumbrevičiaus paslaugų ir prekybos įmonė Gelsva 120596772
BIOK laboratorija UAB 120536985
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas UAB 111963319
Mebius IT Vilnius UAB 111820666
Volvo Lietuva UAB 111657016
DPD Lietuva UAB 111639299
Ashburn International UAB 111637661
Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB 111620950
UTC Fire & Security Baltija UAB 111590546
Wurth Lietuva UAB 111576920
Alexela oil UAB 111556138
Oriflame kosmetika UAB 111517669
Autotoja UAB 111489643
Itella Logistics UAB 110883051
Baltic Orthoservice UAB 110866664
C&D Style UAB 110844244
Kvistija UAB 110684067
Premia KPC AB 110596592
Agrochema UAB 110548779
Rivona UAB 110512039
Vestekspress UAB 110461363
Baltic Clipper UAB 110437597
Berlin Chemie Menarini Baltic UAB 110407458
Dojus agro UAB 110360528
Atrama AB 110338193
Delta Management Solutions UAB 110189835
ABB UAB 110179684
Bonum Publicum GD UAB 110081788
Konica Minolta Baltia UAB 110042632
Eltel Networks UAB 110011925
H. Abbe Pharma GmbH HRB18475
Anusauskas ir partneriai advokatų kontora 9400640
Tark Grunte Sutkienė ir partneriai advokatų kontora 9400550
Caterpillar Financial Services Poland sp. z o.o. 5271990017
Antstolė Svetlana Kastanauskienė 47108051071
Danbalt Clothing SIA 40103247976
Danbalt Boutique SIA 40103247355
Danbalt Footwear SIA 40103247340
Meda Pharma SIA 40103210530
Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 40006010801
Danbalt Rīga SIA 40003602102
Witraktor SIA 40003441517
Omega Pharma Baltics SIA 40003440390
Mepha Baltic SIA 40003264999
Philips Baltic SIA 40003127690
Advokato Kęstučio Virbicko ir partnerių kontora 36601150460
Nauja Kelionių stilius UAB 304077260
Baldresta MB 304066709
Tavo Apranga MB 304060040
Evijos vienas UAB 304031882
Saulėtos kelionės UAB 304002425
Reita UAB 303939854
Boltlita UAB 303897857
StormGeo UAB 303877858
Kultūra UAB 303876368
Victoriola UAB 303863381
Sodink ir augink UAB 303856376
Draugystės 3A NB 303842946
Alytmedis UAB 303833356
Namučiai Jums VšĮ 303775853
Smagurda MB 303602851
Bendrija Vyšniavos 7 303564450
Investicijos į verslus UAB 303538014
Alaus miestas UAB 303514351
Laimos gardėsis MB 303496896
Nauja Dinopolis UAB 303496889
Antarė UAB 303471448
Nauja Jūratės salonas UAB 303469461
Grilio baras UAB 303464418
Tavo gidas MB 303451417
Baipas UAB 303445446
Edlita UAB 303433508
Verslo ir turto valdymas UAB 303413459
A. Juozapavičiaus pr. 27 DNSB 303409941
Vis geriau ir geriau MB 303408056
Riaturas plius MB 303407164
Asteras UAB 303402402
Atrama NT AB 303395662
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija 303383037
Nauja Alėjos projektas UAB 303382362
Ajo makaronai UAB 303382316
Green cafe UAB 303382113
Mados pardavėjai UAB 303381328
Mabė UAB 303379779
Praktiški baldai MB 303372464
Alsita UAB 303371138
Gentrula MB 303364275
Siriaus centras Všį 303361051
Sandriff international UAB 303356912
Židinių namai MB 303356766
Kalniečių g. 247 DNSB 303352892
Bendrija Veršvų slėnis 303352419
Jolrita MB 303340986
Ekofonas UAB 303335462
Technologijų parkas UAB 303332911
Barbara grupė UAB 303328400
Ditos prekyba UAB 303326997
Fontesa UAB 303322625
Raido Turas MB 303316273
Mūsų amatai VĮ 303316138
Aswo Baltic UAB 303314105
Mobitekas UAB 303311269
Mano miegas UAB 303310338
Tekilos namai UAB 303310256
Nauja ConLasa UAB 303301499
Girios alėja DNSB 303297517
Partis UAB 303295509
Leksis UAB 303294909
BCU2 UAB 303293515
Lavena UAB 303290387
Etoma UAB 303287505
Steel projects UAB 303274109
Smiltynų oazė UAB 303273904
Demitus UAB 303267869
Tokie pyragai MB 303265989
Gerita UAB 303263486
Agrautoma UAB 303261994
Saverika MB 303259993
Gustus notus UAB 303257597
Losrita UAB 303255361
Super grupė UAB 303251936
Pirkite.lt UAB 303246889
Sporto dvasia UAB 303245253
Labroma UAB 303245075
Judena MB 303241988
Kepa Kepa UAB 303241372
Aidos Vitkūnienės IĮ 303238458
Nemora UAB 303230511
Luknija MB 303230123
Sena skrynia UAB 303228656
Mundis UAB 303223545
Korio formulė UAB 303222518
Resursų centras UAB 303219479
Palemono maistas UAB 303217122
Autobrasta UAB 303217115
Euronetas MB 303213558
Kiaulių veislininkystė AB 303212036
Rizikos valdymo sprendimai UAB 303209225
Kepyklėlė Kvietelis MB 303207530
Ridikiukas UAB 303207352
Mano pastogė IĮ 303205725
Krosanas UAB 303203838
Apsipirk UAB 303203674
Vijoluka UAB 303201292
Šventosios Apolonijos odontologijos centras UAB 303200105
Detabalta UAB 303197965
Giedona MB 303195462
Kitas skonis UAB 303192683
Dolima UAB 303186367
Dipolio valda UAB 303186303
Merkadus UAB 303182664
Roberto urmas UAB 303179725
Margiris Vilniaus filialas UAB 303173779
Kelionių paletė UAB 303173505
Baltijos importas MB 303171995
Cargo Apex UAB 303169243
Medneda UAB 303166222
Bičiulių mėsinė UAB 303166101
Nauja Kauno loftas UAB 303165914
GR projektai UAB 303164890
Kristinos apranga UAB 303160899
Vytautai UAB 303159893
Mevidas MB 303159861
Paulas UAB 303159288
Dorintus UAB 303159174
Anilora UAB 303159110
Tecnolinės UAB 303148167
Apsirenkim.lt UAB 303143686
Jūsų kelionės UAB 303141781
Autodalių erdvė UAB 303139588
Molėtų r. pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 303134121
Laisvalaikio namai MB 303132476
Belmaras UAB 303132330
Monteda UAB 303131997
Art Glacio UAB 303131399
Norkuva UAB 303129708
Kelionių dizainas UAB 303128951
Čipmunkai UAB 303127664
Alaus garažas UAB 303127408
Dilina UAB 303125752
Konsultacijų erdvės UAB 303124472
Mardis MB 303122425
BAR idėjos UAB 303118918
Pokerita UAB 303118665
Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka 303116707
Pepės studija VšĮ 303114058
Darfinlita UAB 303113974
Gusteva UAB 303113629
SLP Logistic UAB 303111813
Dovibena UAB 303111699
Baltijos Biotechnologijos UAB 303110825
Jortė UAB 303108817
Basola UAB 303108500
Daraida UAB 303107672
Sinas UAB 303106862
Laronsa UAB 303105486
Jormeta UAB 303105358
Roldanė MB 303104523
Autoservisas tau MB 303104459
Tamonos elektronika UAB 303102999
Kruglis MB 303101477
Dzūkai gurmanai UAB 303101363
Viltana UAB 303099204
Eko Baltija UAB 303097872
Rezervacijų sprendimai MB 303097413
Naktinis miestas UAB 303097025
Cukris UAB 303097000
Žvejų baras UAB 303094748
Amber Grid AB 303090867
Kauno miesto Vievio g. 54 DNSB 303090116
Litoris UAB 303089929
Skruzdėliuko kepyklėlė MB 303089103
Nauja Oro guru UAB 303085667
Promatika UAB 303085471
Romasa UAB 303085126
Magnita UAB 303082361
Čytas MB 303082137
Futbolo projektai VšĮ 303077859
Galios faktorius MB 303073120
Majamio plėtra IĮ 303071322
Automobilizmo centras MB 303067548
Lėti virėjai UAB 303066204
Skanėstų šalis MB 303064908
Ironietis UAB 303063418
250-III-oji B gyvenamojo namo statybos bendrija 303063083
Migleira UAB 303062095
Stop stop UAB 303062088
Medeina group VšĮ 303057828
BFP group UAB 303053655
Sveikata-1 bendrija 303052471
Genvila UAB 303048761
Zegas UAB 303048551
Emoging LT UAB 303045861
Emma transportation company IĮ 303045085
Leo pica IĮ 303042630
Kauno energija NT UAB 303042623
Manekenai LT MB 303041756
Kraševskio 30 daugiabučio namo savininkų bendrija 303041560
Best Travel UAB 303039374
Lustera UAB 303036168
Vaivora Engineering UAB 303033528
LDR solutions UAB 303033421
Nauja Sistemax ir KO UAB 303031954
M&L Baltija MB 303029800
Tomina UAB 303029782
Vakarienės namai UAB 303026373
CALLA lily UAB 303026003
Namo akys UAB 303025022
Z. Pupeikienės IĮ 303024899
Kavos suktė UAB 303024536
AG studija UAB 303020281
Specializuoti Muniškių socialinės globos namai VšĮ 303020018
V13 Projektai UAB 303019119
Smelinga UAB 303018202
COOL maistas UAB 303016856
Agro Parts Baltija UAB 303014079
Contract Pharma Solutions UAB 303013034
VOIL UAB 303010102
Utenos kasyba UAB 303009420
Baldininkų klubas UAB 303008756
Būsto energijos taupymo agentūra VšĮ 303004035
R4C MB 303002415
Šakių Vaišnavų kultūros centras 302999948
Nauja Lemuras UAB 302998846
Laidojimo paslaugų centras UAB 302998508
Taniteks UAB 302994367
Danis UAB 302985877
Soft Sofa UAB 302985464
Adoria IT Group UAB 302984017
Renje MB 302983463
Magic group UAB 302980937
Floris LT MB 302979461
Vinapack UAB 302977909
A55J UAB 302977439
Fresh market UAB 302976885
Nadija UAB 302968988
Furn Consult AS atstovybė Lietuvoje 302955987
Irenos svetainė MB 302954892
Judinta UAB 302948971
Ignita MB 302947944
Lonitas UAB 302947563
Daugesa UAB 302946408
United logistics UAB 302944791
Eco trade UAB 302944713
Dilsa MB 302943369
MWJ logistics UAB 302935415
Eastway UAB 302932821
Kaljanų rojus UAB 302922357
Kelionių biuras MB 302921999
Lafiesta UAB 302920420
Tinklinio arena UAB 302920388
Akenis UAB 302919119
Industrial solutions MB 302918177
Kompiuterizuotas UAB 302917926
DS sistema UAB 302917171
Bonum Vinum UAB 302916984
Vaidoto vilos DNSB 302916240
Faster LT UAB 302915868
Averitas MB 302915576
AR group MB 302911478
Solar Lines UAB 302908140
Barbarisinė antis UAB 302904918
7 travel UAB 302902415
Vero Coffee House UAB 302901765
Katino svajonė VšĮ 302899022
Oresbro mažoji bendrija 302897651
Versalio projektas UAB 302897110
Perfeco skonis UAB 302895561
Best servis MB 302894349
Dangaus pupos UAB 302894185
Erres MB 302893489
Eivonita IĮ 302890525
Nauja Mantmeta UAB 302890347
Unistark UAB 302889366
Gavija MB 302886808
Aresita UAB 302883114
Gramulė UAB 302882553
Saulės alternatyva UAB 302881490
Tautvyda UAB 302879233
Trade OK UAB 302879151
Inovatyvios medicinos centras Valstybinis mokslinių tyrimų institutas 302877556
Kauno santaka koncertinė įstaiga 302877054
Krekenavos pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 302876116
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija 302868589
Jėgainė Solar UAB 302867697
Monisa Group MB 302863179
Ecomind UAB 302862764
Pretoris UAB 302859743
Libramentum UAB 302859024
Namai namai UAB 302856996
Farlita UAB 302856793
Kituva UAB 302856398
Venda LT UAB 302855912
Skanu gardu UAB 302853530
Carrus Navalis UAB 302852510
Gardi sala UAB 302851579
Vilniaus Akcijos UAB 302851561
Nauja Bounty bay UAB 302846137
Biovela Trade Company UAB 302845156
Internet trading UAB 302844951
Luxuro UAB 302844143
ALG logistika UAB 302844015
FH Life UAB 302843319
Dagusta UAB 302843290
Delektra UAB 302843148
Šv. Mato gimnazija 302839993
Baldai4u UAB 302836940
Flatyz UAB 302836221
Kauno metalas UAB 302835646
Baibokynė UAB 302834900
Septyni nykštukai VšĮ 302831719
Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialas VšĮ 302830193
Tavo mokykla UAB 302830179
Elnata UAB 302826138
Ordeta UAB 302824183
Gerdijus UAB 302823010
Sevilex UAB 302822595
Klaipėda Tours UAB 302822175
VNT medicinos centras UAB 302821422
Dio verslas UAB 302821187
Ann Wigmore fondas VšĮ 302819827
Polimeta UAB 302818796
Auksinė Saulė IĮ 302812619
Biržiškų g. 1B 1C Kaune daugiabučių namų savininkų bendrija 302811855
Arginta Investment UAB 302811798
Gykai UAB 302811392
Amatas UAB 302811047
Slr group UAB 302810162
Aza tours UAB 302809968
Alaus sapnas UAB 302807718
Atutu UAB 302807091
Aduva UAB 302805432
Interveba UAB 302804864
Gansta UAB 302804800
GMQ Europe UAB 302802411
Baltic Rain UAB 302799972
Glos LT UAB 302794320
Lauros Janulaitienės IĮ 302794128
Softify UAB 302793987
Rimvelos Ūkio Grupė UAB 302790101
Unishop UAB 302787009
IT Gama UAB 302786971
Cosmoway UAB 302786900
Pasaulio optika UAB 302786149
Idea Tix UAB 302785499
Fightacademy VšĮ 302783135
Aulika UAB 302782948
Medholidays UAB 302780153
myNewUniverse UAB 302777883
MD klinika UAB 302777787
PPS servisas UAB 302776906
Soscredit UAB 302776742
Vairoma UAB 302776685
Bellanasco UAB 302769840
CarPro LT UAB 302769445
Nauja Addways Logistics UAB 302769139
Baltijos monetos UAB 302766997
Provincijos mėsa UAB 302766748
Funtis IĮ 302766723
Drusvalas UAB 302765361
Orem UAB 302764996
Orlen Apsauga UAB 302764291
Grandelita UAB 302762066
Rokoturas UAB 302758993
Vaineta ir partneriai UAB 302757603
Šviesos Dirbtuvėlės asociacija 302756939
JK Group UAB 302756768
Vekma UAB 302755470
Mano plaukai UAB 302754817
The meat point UAB 302754532
Žalioji skraistė UAB 302753537
VL Rental UAB 302752182
Regana UAB 302747694
Solex group UAB 302747534
Linarnas UAB 302745152
L.A.K. trade UAB 302744292
Eko krantas UAB 302743767
Eifronas VšĮ 302743393
Nauja Kėdainių kranai UAB 302742708
Quadra reklama UAB 302740739
Consolvo Overflate UAB 302740447
Visittour UAB 302738802
Raimondo Klimo IĮ 302738745
Aukso investicija UAB 302737497
Wolftravel UAB 302737351
Auto moto centras UAB 302735788
Probiosanus UAB 302733890
FOX'S & partneriai UAB 302730983
Kaunas metal UAB 302730150
Devulco UAB 302728719
Versluma UAB 302728466
G-Group UAB 302726910
Teresės mėsos gaminiai UAB 302726077
Navesta UAB 302725281
Albin wood UAB 302723921
BCB projektai UAB 302722919
TOC Sales and Marketing UAB 302720925
Rimpex UAB 302720188
Izet UAB 302719990
Ausega UAB 302716574
Enter group VšĮ 302716503
Renvyt UAB 302716364
Virgonė IĮ 302715910
Satola UAB 302714192
Rubelija UAB 302713464
Marijampolės Altas UAB 302711584
Entech group UAB 302711100
Pifka UAB 302711050
Vitmedis UAB 302710863
Mažeikių gėlės UAB 302708905
Justiniškių valda UAB 302705909
Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika VšĮ 302705738
Lietuvos veislininkystė AB 302705528
Geri dalykai VšĮ 302705179
Verslas Verslui UAB 302704426
Autoverslo sunkvežimių servisas UAB 302703648
Colosseum Real Estate Vilnius UAB 302703121
MDS Baltic UAB 302703025
Nt LT UAB 302701120
ABC Market UAB 302700125
Kovaldas drapana UAB 302698539
Olandimex UAB 302697704
Klubas TP tundra 302696762
Bendrija Kalpoko 1 302696698
Šiaulių stalo futbolo klubas 302696125
Ežerėlio slaugos namai VšĮ 302695977
Finansinė sėkmė UAB 302695863
Tufta UAB 302694971
Kauno restauratorius UAB 302694925
Autogalia UAB 302694170
Inter Krasta UAB 302693905
Krasta Auto Vilnius UAB 302693894
Miesto pica UAB 302693823
EA Tours UAB 302693549
Hakuna UAB 302692835
Brolių projektai UAB 302692792
House and Business Travel UAB 302692785
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė VšĮ 302692454
Donitus UAB 302691822
Rusma UAB 302691217
Baltix trading UAB 302690948
Ekologika UAB 302690439
Liteco UAB 302688769
The Crown Pub UAB 302688541
Empeja UAB 302688331
Vėjo respublika UAB 302687674
Odenta 32 UAB 302687343
Ratutela UAB 302686775
Saldumynų krautuvėlė UAB 302686298
Bravoras Apynys UAB 302684849
Aibės vaistinė UAB 302684571
Amelita UAB 302684087
Dzūkų magyras IĮ 302683487
Aivara UAB 302682549
Dentija UAB 302682182
Pakraščio 4 daugiabučio namo savininkų bendrija 302681333
Nittis UAB 302681155
MS baldai UAB 302680509
Silverston UAB 302680199
Margos UAB 302680078
G&G fashion UAB 302678159
G&G group UAB 302678141
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas 302677744
Eurostandard group UAB 302677317
InnoForce UAB 302676496
Verslo lyderių centras UAB 302675907
Infocity LT UAB 302675679
Kelionių agentas UAB 302674901
Lautina UAB 302674680
Delvira UAB 302674132
Luxmetal UAB 302673176
Doveina UAB 302672793
Dress & Go UAB 302672665
Versamedikas UAB 302672455
Andauto UAB 302671652
Mildos Grigalaitienės IĮ 302671620
Vivus sanus UAB 302671296
Maxima Group UAB 302670810
Virpa UAB 302667878
Grožio sprendimai UAB 302666121
Skaistės mėsa UAB 302665877
Ašmena 35 DNSB 302664889
Aulava UAB 302664825
Kertukas UAB 302664750
4444 UAB 302664241
Manolsa UAB 302663958
Sereida UAB 302663253
Vinvin UAB 302662678
Imstata UAB 302661715
Pokerio namai UAB 302661487
Limetal UAB 302660969
Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras 302660944
Diutis UAB 302659835
Soft design UAB 302659205
Svajonių namai DNSB 302657752
Tado Derškaus IĮ 302657122
VF Kaunas UAB 302656935
ER Group UAB 302655737
Vaikiškas stilius UAB 302654165
Aldevita UAB 302654076
MBS LT UAB 302653519
Alega UAB 302652876
Action print UAB 302651692
Bendrija Vaišvydas 302651607
Heidelberg Baltic Finland OU Lietuvos filialas 302649638
Intb UAB 302648760
Medica klinika Plius UAB 302647726
Daigola UAB 302647288
Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras VšĮ 302646859
TS Steel UAB 302646745
Realin UAB 302646720
Gemini grupė UAB 302646058
Kelionių fėjos UAB 302645814
Knygų aibė UAB 302644776
Holiday travel service UAB 302644566
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras 302643724
Sukilėlių 88 DNSB 302643560
Alguta UAB 302642750
City bowling UAB 302641538
Jaunimo kelionės VšĮ 302640653
Gėlių imperija UAB 302639505
GP Holographics UAB 302639124
Kelionės Jums UAB 302638905
Retieji metalai UAB 302638887
Veterinarinės medicinos centras UAB 302637867
Rukė UAB 302637461
Vaiko medis VšĮ 302637276
Vijusa Baltic UAB 302636587
Aisiger UAB 302636548
Meninis lyginimas UAB 302636295
Trate UAB 302636217
Xnamas UAB 302635478
Visma Lietuva UAB 302634807
Bunikis ir Ko UAB 302634757
Bagete UAB 302634604
Kodus UAB 302634134
Vybla UAB 302633922
Seltela UAB 302633662
NDX UAB 302633096
Kratus UAB 302632546
Impuls LTU UAB 302632507
Avilus MB 302631729
Autocargo UAB 302631056
Armanis UAB 302630449
FinansVita UAB 302629564
Job Team UAB 302628964
Bona Modus UAB 302628715
Bell distribution UAB 302627606
Apranga MLT UAB 302627022
Nauja Linėja transport UAB 302626917
Lukšių tekstilė UAB 302626358
Palatinas UAB 302626269
Sapiegos 3 DNSB 302625815
Nerila UAB 302625594
Commercial Engineering Technologies UAB 302624745
Fixa Europe UAB 302623764
Verslo upė UAB 302623757
Ekelionės UAB 302622324
jFish UAB 302622018
P. Mažylio gimdymo namai VšĮ Kauno klinikinės ligoninės filialas 302621635
Relaksturas UAB 302621489
Gintaro šalis UAB 302621254
RAV investment UAB 302620711
Dsound.lt UAB 302620597
Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninė VšĮ VULSK filialas 302620227
TM Capital UAB 302620088
Eleva Invest UAB 302619659
Girasa UAB 302618258
Mia Italia UAB 302617971
Kelionešis UAB 302616150
Trailana UAB 302615397
Novus Rex UAB 302615205
Saudona LT UAB 302615041
Užupės ŽŪB 302612561
Pimonovų fondo globos namai VšĮ 302612351
Narema UAB 302612337
Deslita UAB 302612045
WinArt UAB 302611744
CITY FS UAB 302611146
Mes darom Kauno filialas VšĮ 302611089
Sakora UAB 302611071
Kumpeliukas UAB 302610012
Stengel LT UAB 302609298
Grintela UAB 302609191
Vilniaus prekyba UAB 302608755
Fresh Food UAB 302608367
Sostera UAB 302608278
Energokuras UAB 302607315
Ulita UAB 302606875
Imblanc UAB 302606779
Vivatravel Baltic UAB 302606601
Marių klinika UAB 302606448
Sanelita UAB 302606359
Laimos pyragai IĮ 302605435
Hauston UAB 302605353
Gergidita UAB 302605104
Cika UAB 302604600
Maisto gurmanai UAB 302604372
Mode line UAB 302604194
Ofisų nuoma UAB 302603982
Didmenininkas IĮ 302603740
Saugos gidas UAB 302603046
Adra R UAB 302602688
Picų manija UAB 302602460
Įrankių sala UAB 302602179
Araks UAB 302601967
Grom LT UAB 302601814
Tapika UAB 302601675
Gratilta UAB 302601166
Kredo network UAB 302600616
PK Grupė UAB 302600388
Prestoma UAB 302600096
Nauja Big doner UAB 302599473
Pieno karalystė UAB 302598581
Geo Baltija UAB 302596979
Grovitas UAB 302596961
S&P Baltic SIA Lietuvos filialas 302596908
Pakeva UAB 302596872
NNPI UAB 302596662
Energijos taupymo servisas UAB 302596406
Nauja Bandelita UAB 302595286
Energetikos sistemos UAB 302594907
VT group UAB 302594654
Curamus UAB 302594362
Zanavykas LT UAB 302594227
Nevada LT UAB 302593933
Vilniaus futbolo fanų stadionas VšĮ 302593335
Lukneda UAB 302593043
Nauja Gevalda UAB 302592895
LT Travel Club UAB 302592621
Rūtos konditerija UAB 302590862
Dovre forvaltning UAB 302589746
Mažytis UAB 302589212
OU Elektroskandia Baltics Lietuvos filialas 302587909
Kompextra IĮ 302587300
Arventa UAB 302587236
Brilmax UAB 302586675
Biz solutions LT UAB 302585580
Airpama UAB 302585566
VIPsupply UAB 302583533
Vigilė UAB 302583451
Travel Time LT UAB 302583405
Olan LT UAB 302583298
Traveldeals LT UAB 302583106
Inter-Silo UAB 302582424
Sūduvos mėsinė UAB 302581429
Partizanų 44 DNSB 302581265
Dolila UAB 302580957
Detransa UAB 302580505
ETS auto UAB 302580494
300 FPS VšĮ 302579385
Lifeplan products UAB 302578874
Vieversiukas nevalstybinis lopšelis-darželis 302578739
Nado UAB 302578721
Aunet UAB 302578632
Mažutėliams katalikiškas vaikų darželis VšĮ 302576752
Glera UAB 302576414
Raywestex UAB 302575974
Lyderystės ekspertų grupė VšĮ 302574580
PUB projektai UAB 302574541
XRM systems UAB 302574153
Visuomenės ekologijos institutas UAB 302574114
Martrans UAB 302573795
Radalis UAB 302573133
Fur Farm LT UAB 302572960
Vigatransa UAB 302570938
Estilovita UAB 302570272
Pearson Central Europe atstovybė 302569583
Ekodiena VšĮ 302569544
Eiventa UAB 302568905
Edila UAB 302568556
Aidjusta UAB 302568378
Nauja Baltijos koučingo centras UAB 302567600
Sandoros skrynia UAB 302567283
Ertas UAB 302565923
Agelas UAB 302564885
Opus vobis UAB 302564248
Vladina UAB 302563908
EVRC UAB 302563598
Transporto kelias UAB 302562973
Fastas UAB 302562699
Nauja Komp-air UAB 302562553
Pietų miestelis UAB 302562197
Pyplių ūkis UAB 302561939
Rimgova IĮ 302561871
Kardiovita UAB 302561031
Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija 302560890
Farbo UAB 302560787
Kauno kailiai UAB 302560716
Medica klinika UAB 302560470
Proit UAB 302560374
Darvi UAB 302560068
Kloja UAB 302559984
SaldPack UAB 302559240
Dujotiekio 21 DNSB 302558462
Vandenė UAB 302558430
Rigelus UAB 302557912
Super reklama UAB 302557684
Odontėja UAB 302557549
Gasketas UAB 302556408
Evascera UAB 302556340
Urtida UAB 302556155
Adoria IT UAB 302556073
Derax UAB 302556034
Ecoramus UAB 302555797
Laneta UAB 302555377
Kano prekyba UAB 302555217
Pramoninės metalo konstrukcijos UAB 302555060
Autodetalės UAB 302554072
A2 Cargo UAB 302553846
Labastis VšĮ 302553401
Alytaus išparduotuvė UAB 302552819
DB ir partneriai UAB 302552744
Eko Herba UAB 302552235
Asrida UAB 302552146
Raudona linija UAB 302551820
GBK archstudija UAB 302551724
R. Balčiūtės IĮ 302550946
EA Baltic UAB 302550864
Dabruva UAB 302550647
Prefita UAB 302550469
Oeno UAB 302550227
Parkų technika UAB 302549189
Kaituras UAB 302548692
Juta NT UAB 302546638