Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
Svenska Handelsbanken AB Lietuvos filialas 302250781
Danske Bank AS Lietuvos filialas 301694694
Šiaulių banko Šiaulių filialas AB 300147099
Šiaulių bankas Vilniaus filialas AB 112055621
Medicinos Bankas UAB 112027077
Šiaulių Bankas AB 112025254
Citadele bankas AB 112021619
SEB bankas AB 112021238
Verslo žinios UAB 110682810
Maxima grupė UAB 301066547
Panevėžio teritorinė ligonių kasa 188784179
Šiaulių teritorinė ligonių kasa 188784026
Klaipėdos teritorinė ligonių kasa 188783981
Kauno teritorinė ligonių kasa 188783839
Vilniaus teritorinė ligonių kasa 188783796
Žemaitijos pienas AB 180240752
Delfi UAB 125483974
PricewaterhouseCoopers UAB 111473315
Lietuvos draudimas AB 110051834
3M Lietuva UAB 302409447
Nokia Solutions and Networks UAB 300629882
Grafton Recruitment UAB 300108623
Tiketa UAB 300037717
Rubicon group UAB 300021944
Air Baltic Corporation filialas 300018987
Adjutor UAB 300013723
EIT sprendimai UAB 226107940
Neste Lietuva UAB 211472890
Rokiškio sūris AB 173057512
Klaipėdos viešbutis AB 140557410
Kauno spauda UAB 135520314
Topo grupė UAB 134777619
Sanitas AB 134136296
Lietuvos energija AB filialas Kauno hidroelektrinė 132736641
Stumbras AB 132082782
Neo group UAB 126142011
Baltic data center UAB 125830791
Novaturas Vilniaus filialas UAB 125142371
Eurovaistinė UAB 124446859
Girteka UAB 123658211
MG Valda UAB 123010339
Apsaugos komanda UAB 122668722
Forum Cinemas UAB 122579622
Kalnapilio-Tauro grupė UAB 121958128
Eika UAB 121191079
Tarptautinis Vilniaus oro uostas VĮ 120864074
Lietuvos rytas UAB 120030315
GlaxoSmithKline Lietuva UAB 111785261
Stockmann UAB 111759672
Microsoft Lietuva UAB 111751978
SIEMENS UAB 111543824
British American Tobacco Lietuva UAB 111530225
DHL Lietuva UAB 111529785
Deloitte Lietuva UAB 111525235
TELE2 UAB 111471645
Ernst & Young Baltic UAB 110878442
DFDS LISCO AB 110865181
Press Express UAB 110803767
Švyturys-Utenos alus UAB 110796493
Norfos mažmena UAB 110778328
AC Nielsen Baltics UAB 110606257
Sanitex BĮ UAB 110443493
Omnitel UAB 110305282
AGA UAB 110178963
PZU Lietuva UAB DK 110057869
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra 288779560
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos 288600210
Finansų ministerijos mokymo centras 191708622
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 191676548
Valstybinė teismo medicinos tarnyba prie LR Teisingumo ministerijos 191351330
Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centras 191349831
Žuvininkystės departamentas prie LR Žemės Ūkio Ministerijos 188752740
Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie žemės ūkio ministerijos 188728636
Užsieniečių registracijos centras VSAT prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188725864
Lietuvos standartizacijos departamentas 188640467
Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 188639721
Migracijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188610666
Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija 188604955
Europos teisės departamentas prie LR Teisingumo ministerijos 188600362
Bankas Snoras AB 112025973
Kauno apygardos probacijos tarnyba 188779417
Utenos apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729880
Kauno apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729019
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija 188607912
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Inovatyvios medicinos centras 302471242
Nacionalinis muziejus LDK valdovų rūmai 302297628
Žaliuzių pasaulis UAB 301843597
Druskininkų m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 300583253
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM 300121001
Kauno rajono švietimo centras 300052772
Tauragės apskrities archyvas 293171570
Kėdainių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290788310
Biržų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290786640
Kauno m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290783530
Telšių apskrities archyvas 290767330
Šiaulių apskrities archyvas 290765660
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba 288692340
Kaišiadorių r. sav. administracijos Kaišiadorių apylinkės seniūnija 288684240
Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 288606430
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra 288603320
Klaipėdos apygardos teismas 191844978
Valstybinė kiaulių veislininkystės stotis 191768758
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga 191759894
Rokiškio r. apylinkės teismas 191447567
Marijampolės rajono apylinkės teismas 191446312
Kupiškio r. apylinkės teismas 191446127
Biržų rajono apylinkės teismas 191444838
Valstybinė mašinų bandymo stotis prie Žemės ūkio ministerijos 190819979
Šilalės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797511
Šalčininkų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797326
Zarasų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190796377
Vilkaviškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795994
Varėnos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795656
Trakų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795122
Švenčionių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794369
Širvintų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794173
Šilutės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794020
Rokiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792699
Raseinių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792350
Radviliškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792012
Prienų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791825
Plungės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791782
Pasvalio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791597
Molėtų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790876
Mažeikių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790723
Lazdijų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790495
Kupiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790342
Kretingos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790157
Kelmės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190788124
Kaišiadorių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787741
Jurbarko rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787360
Joniškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787218
Jonavos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787022
Ignalinos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786835
Anykščių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786454
Akmenės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190785886
Klaipėdos m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190784599
Alytaus apskrities archyvas 190766238
Klaipėdos apskrities archyvas 190766042
Lietuvos valstybės istorijos archyvas 190764568
Kauno teritorinė muitinė 190734952
PAGD prie VRM Gaisrinių tyrimų centras 188781788
Kupiškio rajono savivaldybės administracija 188774975
Šakių rajono savivaldybės administracija 188772814
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba 188770044
Marijampolės savivaldybės administracija 188769113
Kaišiadorių r. sav. administracijos Pravieniškių seniūnija 188756233
Elektrėnų savivaldybės administracija 188756190
Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga 188755327
Ukmergės rajono savivaldybės administracija 188752174
Skuodo rajono savivaldybės administracija 188751834
Birštono savivaldybės administracija 188750166
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 188735591
Radviliškio rajono savivaldybės administracija 188726247
Nacionalinė teismų administracija 188724424
Lietuvos Respublikos daudimo priežiūros komisija 188724196
Klaipėdos AVA Žemės tvarkymo departamento Skuodo rajono žemėtvarkos skyrius 188718147
Lietuvos mokslo taryba 188716281
Utenos rajono savivaldybės administracija 188710442
Kaišiadorių r. sav. administracijos Žiežmarių apylinkės seniūnija 188685156
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 188668192
Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė 188659229
Kauno r. sav. administracijos Rokų seniūnija 188645966
Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisija 188639917
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės 188620621
Telšių apskrities viršininko administracija 188608067
Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija 188607150
Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188606244
Panevėžio apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605719
Telšių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605480
Alytaus apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605338
Kauno apskrities viršininko administracija 188601998
Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės Lietuvos olimpinis sporto centras 188600743
Telšių rajono savivaldybės administracija 180878299
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai 135199748
Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra 110061038
Amber Food UAB 301675046
OMX Nordic Exchange Service Provider UAB 301085946
KDS grupė UAB 300570672
Cleanproline UAB 300545295
Somi RT UAB 300528292
Baltic furniture components UAB 300524828
Eko Group UAB 300067913
Advokatų profesinė bendrija Magnusson ir partneriai 300044462
D-Link Baltija UAB 300036818
Neo aljansas UAB 300026560
Klaipėdos konteinerių terminalas UAB 240854850
Humanitas UAB 233990960
Itab Novena AB 233393310
Vilniaus pergalė AB 222262320
Ericsson Lietuva UAB 211566770
AAA Wrislit UAB 210646690
Kretingos grūdai AB 164156867
Žurnalų leidybos grupė UAB 136048635
AG Service UAB 135790644
Topo centras UAB 135790459
Projektana UAB 135738747
Vičiūnai ir Ko UAB 135571967
Novaturas UAB 135567698
Pardavimo automatai UAB 135502063
Top clean UAB 135255937
Mikrovisatos TV UAB 134784236
Skubios siuntos UAB 134678891
Detonas AB 134170932
Pramprojektas AB 133873358
Agrokoncernas UAB 133849777
Vilijampolės gelžbetonis AB 133517038
Eiginta UAB 133437510
Požeminiai darbai AB 133393277
Pakaita AB 133303721
Ūkininko patarėjas UAB 133122411
Vičiūnai UAB 132975926
Aviacijos Kompanija Aviabaltika UAB 132940245
KOPA Uždaroji dizaino ir leidybos AB 132748387
INIT UAB 132658751
Jungtis UAB 132641321
Kauno švara UAB 132616649
Aušra AB 132340019
Agrowill group AB 126264360
Žabolis ir partneriai UAB 125996813
Penkių kontinentų bankinės technologijos UAB 125592767
EMP recycling UAB 124824426
Kasandros grupė UAB 124815224
AKTKC UAB 123949754
Ekonominės konsultacijos ir tyrimai UAB 123398443
Revizorius UAB 122894931
Penki kontinentai UAB 121180620
First Data Lietuva UAB 120725338
M. Gumbrevičiaus paslaugų ir prekybos įmonė Gelsva 120596772
BIOK laboratorija UAB 120536985
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas UAB 111963319
Mebius IT Vilnius UAB 111820666
Volvo Lietuva UAB 111657016
DPD Lietuva UAB 111639299
Ashburn International UAB 111637661
Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB 111620950
UTC Fire & Security Baltija UAB 111590546
Wurth Lietuva UAB 111576920
Alexela oil UAB 111556138
Oriflame kosmetika UAB 111517669
Autotoja UAB 111489643
Itella Logistics UAB 110883051
Baltic Orthoservice UAB 110866664
C&D Style UAB 110844244
Kvistija UAB 110684067
Premia KPC AB 110596592
Agrochema UAB 110548779
Rivona UAB 110512039
Vestekspress UAB 110461363
Baltic Clipper UAB 110437597
Berlin Chemie Menarini Baltic UAB 110407458
Dojus agro UAB 110360528
Atrama AB 110338193
Delta Management Solutions UAB 110189835
ABB UAB 110179684
Bonum Publicum GD UAB 110081788
Konica Minolta Baltia UAB 110042632
Eltel Networks UAB 110011925
H. Abbe Pharma GmbH HRB18475
Anusauskas ir partneriai advokatų kontora 9400640
Tark Grunte Sutkienė ir partneriai advokatų kontora 9400550
Caterpillar Financial Services Poland sp. z o.o. 5271990017
Antstolė Svetlana Kastanauskienė 47108051071
Danbalt Clothing SIA 40103247976
Danbalt Boutique SIA 40103247355
Danbalt Footwear SIA 40103247340
Meda Pharma SIA 40103210530
Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 40006010801
Norwex Baltic SIA 40003661074
Danbalt Rīga SIA 40003602102
Merrild Baltics SIA 40003573814
Witraktor SIA 40003441517
Omega Pharma Baltics SIA 40003440390
Mepha Baltic SIA 40003264999
Philips Baltic SIA 40003127690
Advokatų kontora Pilkis Račkauskas ir partneriai PRPLAW 37906300963
Advokato Kęstučio Virbicko ir partnerių kontora 36601150460
Nauja Kraustau ir vežu MB 304353805
Kauno technikos profesinio mokymo centras 304311642
Nauja Žaliakalnio namai DNSB 304310526
Kaimelės bendrija DNSB 304299371
Indrava MB 304296539
Nauja Nogridas UAB 304287390
Autovienetas MB 304282023
Denimas MB 304279461
Smagus šurmulys UAB 304259462
Zycamore Lithuania UAB 304248850
Gyteksa UAB 304234904
Nauja Maisto arsenalas UAB 304228050
Fenstra UAB 304226277
Dilaina UAB 304225086
Rubus UAB 304216322
Pobeda Confectionery UAB 304213582
Nauja Araris UAB 304207394
Alkoraideriai UAB 304204074
InterLux Travel UAB 304196866
Mobilusis ir aš UAB 304180132
Nekilnojamojo turto administratorius UAB 304178220
R. Kalantos 169 GNSB 304175217
Alternatyvos proveržiai VšĮ 304169285
Dignalita UAB 304165422
Fiorina MB 304164377
Lampėdžių kaimynija bendrija 304164039
Agrovika LT AB 304157984
Nauja Kauno miesto kamerinis teatras VšĮ 304157265
MB Kavos dirbtuvės 304154130
Nauja Lunara UAB 304150915
Spinduliukas MB 304148661
Šarkos drabužinė UAB 304147965
Robinga UAB 304145170
Kęstučio g. 91 DNSB 304143988
Nauja Ride Share UAB 304136890
JE-elkas Baltic UAB 304130243
Nauja Lotrega UAB 304119706
Citrininis UAB 304110536
Saulės miškas MB 304106687
Staigmenų sala UAB 304102856
Kelionių atlasas UAB 304095479
Novelta UAB 304088239
Tik pica UAB 304086430
Digira UAB 304079756
Kelionių stilius UAB 304077260
Nauja Šilo kava MB 304076589
Oratorių mokykla VšĮ 304073600
Prospekto namas DNSB 304070807
Berkena UAB 304068560
Mitrus LT UAB 304067405
Nivas UAB 304066812
Baldresta MB 304066709
Maironio valda UAB 304066488
Geri vaikai MB 304065742
Nauja Uniskaita UAB 304065639
Stasinės dvaro sodyba UAB 304065621
Švaručiai UAB 304065564
Čiauškutės UAB 304064971
Tavo Apranga MB 304060040
Premia KPC AB 304045355
Baltijos sprendimai UAB 304043354
Saldi kava UAB 304040753
Evijos vienas UAB 304031882
Dortus UAB 304030111
Domus vita MB 304025153
Artstone UAB 304013852
Saulėtos kelionės UAB 304002425
Nauja Šiaulių superomnia UAB 303965361
Reita UAB 303939854
Alvijos Vainer IĮ 303937369
Nauja Jungtinis verslo centras UAB 303933367
Nauja Davoteksa UAB 303925363
Boltlita UAB 303897857
StormGeo UAB 303877858
Kultūra UAB 303876368
Alesija UAB 303867942
Victoriola UAB 303863381
Sodink ir augink UAB 303856376
Miglera Plius UAB 303844363
Draugystės 3A NB 303842946
Alytmedis UAB 303833356
Namučiai Jums VšĮ 303775853
Smagurda MB 303602851
Jungtinis turas UAB 303581357
Bendrija Vyšniavos 7 303564450
Kauno mokslo ir technologijų parkas VŠĮ 303562022
Reklamos sistemos UAB 303561917
Sporto infrastruktūra UAB 303550874
Optika Žvilgsnis UAB 303539372
Investicijos į verslus UAB 303538014
Sezonas UAB 303517924
Alaus miestas UAB 303514351
Laimos gardėsis MB 303496896
Dinopolis UAB 303496889
Nauja Rapool-Ring GmbH atstovybė Baltijos šalyse 303475553
Gym LT UAB 303472404
Antarė UAB 303471448
Jūratės salonas UAB 303469461
Grilio baras UAB 303464418
Pandos projektai UAB 303458917
Nartavos Namai DNSB 303454915
Kamtechna MB 303453382
Toro valda MB 303453350
Tavo gidas MB 303451417
Uvus IĮ 303449544
Baipas UAB 303445446
Nauja Bitsoftas UAB 303436988
Edlita UAB 303433508
Publikus UAB 303430946
Retidus UAB 303416925
Verslo ir turto valdymas UAB 303413459
A. Juozapavičiaus pr. 27 DNSB 303409941
Vis geriau ir geriau MB 303408056
Riaturas plius MB 303407164
Asteras UAB 303402402
Nauja Kalela UAB 303400903
Atrama NT AB 303395662
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija 303383037
Alėjos projektas UAB 303382362
Ajo makaronai UAB 303382316
Green cafe UAB 303382113
Mados pardavėjai UAB 303381328
Mabė UAB 303379779
Medekšinės 23 DNSB 303372959
Eurteka UAB 303372756
Jurentus UAB 303372667
Praktiški baldai MB 303372464
Alsita UAB 303371138
Gentrula MB 303364275
Siriaus centras Všį 303361051
Sandriff international UAB 303356912
Židinių namai MB 303356766
Kalniečių g. 247 DNSB 303352892
Bendrija Veršvų slėnis 303352419
Statoil FuelRetail Lubricants Lithuania UAB 303346003
Nauja Advanced Composite Technologies UAB 303344778
Finlija UAB 303342624
Jolrita MB 303340986
Sviestas sviestuotas MB 303340705
Ekofonas UAB 303335462
Technologijų parkas UAB 303332911
Barbara grupė UAB 303328400
Ditos prekyba UAB 303326997
Fontesa UAB 303322625
LayerV LT UAB 303318406
Luknėja MB 303317592
Raido Turas MB 303316273
Mūsų amatai VĮ 303316138
Aswo Baltic UAB 303314105
Mobitekas UAB 303311269
Mano miegas UAB 303310338
Tekilos namai UAB 303310256
Filmamas UAB 303309204
ConLasa UAB 303301499
Girios alėja DNSB 303297517
Tūkstantis myliu UAB 303296237
Partis UAB 303295509
Skaneta UAB 303295135
Leksis UAB 303294909
Prosperus Strategic RE Fund UAB 303293515
Nauja Dekida UAB 303290622
Lavena UAB 303290387
Etoma UAB 303287505
Hostera UAB 303287398
Steel projects UAB 303274109
Smiltynų oazė UAB 303273904
Kūrybos ir užimtumo stuba VšĮ 303272802
Kūrybinė virtuvė UAB 303271390
Vilingas MB 303268177
Demitus UAB 303267869
Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centras VšĮ 303267602
Tokie pyragai MB 303265989
Gerita UAB 303263486
Agrautoma UAB 303261994
Saverika MB 303259993
Juliaus paslaugos UAB 303258927
Gustus notus UAB 303257597
Losrita UAB 303255361
Super grupė UAB 303251936
Pirkite.lt UAB 303246889
Sporto dvasia UAB 303245253
Labroma UAB 303245075
Judena MB 303241988
Kepa Kepa UAB 303241372
Santolina UAB 303240808
Aidos Vitkūnienės IĮ 303238458
Nemora UAB 303230511
Luknija MB 303230123
Sena skrynia UAB 303228656
MB Rytais 303223755
Mundis UAB 303223545
Korio formulė UAB 303222518
Resursų centras UAB 303219479
Palemono maistas UAB 303217122
Autobrasta UAB 303217115
Euronetas MB 303213558
Kiaulių veislininkystė AB 303212036
Rizikos valdymo sprendimai UAB 303209225
Kepyklėlė Kvietelis MB 303207530
Ridikiukas UAB 303207352
Mano pastogė IĮ 303205725
Krosanas UAB 303203838
Apsipirk UAB 303203674
Vijoluka UAB 303201292
Šventosios Apolonijos odontologijos centras UAB 303200105
Detabalta UAB 303197965
Giedona MB 303195462
Kitas skonis UAB 303192683
Devizija UAB 303191916
Kėdainių laisvoji ekonominė zona UAB 303190390
Orvinta UAB 303189993
Dolima UAB 303186367
Nauja Superomnia UAB 303186310
Dipolio valda UAB 303186303
Merkadus UAB 303182664
Roberto urmas UAB 303179725
Trečiokas UAB 303178908
Margiris Vilniaus filialas UAB 303173779
Kelionių paletė UAB 303173505
Baltijos importas MB 303171995
Želsvelė UAB 303170548
Cargo Apex UAB 303169243
Medneda UAB 303166222
Bičiulių mėsinė UAB 303166101
Kauno loftas UAB 303165914
Aterina UAB 303164965
GR projektai UAB 303164890
Makaronai UAB 303163233
Teletrade-DJ International Consulting LTD atstovybė Lietuvoje 303161289
Kristinos apranga UAB 303160899
Vytautai UAB 303159893
Mevidas MB 303159861
Paulas UAB 303159288
Dorintus UAB 303159174
Anilora UAB 303159110
Tecnolinės UAB 303148167
Apsirenkim.lt UAB 303143686
Sanmilija UAB 303142260
Jūsų kelionės UAB 303141781
Nauja F.J.B. transportas UAB 303141685
Autodalių erdvė UAB 303139588
Galesa UAB 303137377
Molėtų r. pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 303134121
Laisvalaikio namai MB 303132476
Belmaras UAB 303132330
Manguro slėnis UAB 303132049
Monteda UAB 303131997
Art Glacio UAB 303131399
Norkuva UAB 303129708
Kelionių dizainas UAB 303128951
Čipmunkai UAB 303127664
Alaus garažas UAB 303127408
Dilina UAB 303125752
Nauja Sveikatos lašas UAB 303125275
Konsultacijų erdvės UAB 303124472
Mardis MB 303122425
BAR idėjos UAB 303118918
Pokerita UAB 303118665
Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka 303116707
Pepės studija VšĮ 303114058
Darfinlita UAB 303113974
Gusteva UAB 303113629
SLP Logistic UAB 303111813
Dovibena UAB 303111699
Baltijos Biotechnologijos UAB 303110825
Jortė UAB 303108817
Basola UAB 303108500
Daraida UAB 303107672
Sinas UAB 303106862
Laronsa UAB 303105486
Jormeta UAB 303105358
Roldanė MB 303104523
Autoservisas tau MB 303104459
Tamonos elektronika UAB 303102999
Kruglis MB 303101477
Dzūkai gurmanai UAB 303101363
Viltana UAB 303099204
Clinicus Klaipėda UAB 303097872
Rezervacijų sprendimai MB 303097413
Naktinis miestas UAB 303097025
Cukris UAB 303097000
Žvejų baras UAB 303094748
Vonin Lithuania UAB 303093703
Klinika Egodenta UAB 303091912
Amber Grid AB 303090867
Kauno miesto Vievio g. 54 DNSB 303090116
Litoris UAB 303089929
Skruzdėliuko kepyklėlė MB 303089103
Viverus UAB 303088122
Oro guru UAB 303085667
Promatika UAB 303085471
Romasa UAB 303085126
Magnita UAB 303082361
Čytas MB 303082137
Pastatų griovimas MB 303079283
Futbolo projektai VšĮ 303077859
Nauja Turto ekspertai UAB 303075559
Galios faktorius MB 303073120
Bičiulių alėja DNSB 303072851
Majamio plėtra IĮ 303071322
Automobilizmo centras MB 303067548
Lėti virėjai UAB 303066204
Skanėstų šalis MB 303064908
Ironietis UAB 303063418
250-III-oji B gyvenamojo namo statybos bendrija 303063083
Migleira UAB 303062095
Stop stop UAB 303062088
Medeina group VšĮ 303057828
BFP group UAB 303053655
Sveikata-1 bendrija 303052471
Genvila UAB 303048761
Zegas UAB 303048551
Emoging LT UAB 303045861
Emma transportation company IĮ 303045085
Leo pica IĮ 303042630
Kauno energija NT UAB 303042623
Manekenai LT MB 303041756
Kraševskio 30 daugiabučio namo savininkų bendrija 303041560
Best Travel UAB 303039374
Lustera UAB 303036168
Vaivora Engineering UAB 303033528
LDR solutions UAB 303033421
Sistemax ir KO UAB 303031954
M&L Baltija MB 303029800
Tomina UAB 303029782
Vakarienės namai UAB 303026373
CALLA lily UAB 303026003
Namo akys UAB 303025022
Z. Pupeikienės IĮ 303024899
Auratra UAB 303024874
Kavos suktė UAB 303024536
AG studija UAB 303020281
Specializuoti Muniškių socialinės globos namai VšĮ 303020018
V13 Projektai UAB 303019119
Smelinga UAB 303018202
COOL maistas UAB 303016856
Agro Parts Baltija UAB 303014079
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija VŠĮ 303013949
Contract Pharma Solutions UAB 303013034
VOIL UAB 303010102
Utenos kasyba UAB 303009420
Baldininkų klubas UAB 303008756
Kestarma UAB 303006506
Būsto energijos taupymo agentūra VšĮ 303004035
R4C MB 303002415
Šakių Vaišnavų kultūros centras 302999948
Lemuras UAB 302998846
Laidojimo paslaugų centras UAB 302998508
Taniteks UAB 302994367
Danis UAB 302985877
Soft Sofa UAB 302985464
Adoria IT Group UAB 302984017
Renje MB 302983463
Magic group UAB 302980937
Floris LT MB 302979461
Vinapack UAB 302977909
A55J UAB 302977439
Fresh market UAB 302976885
Nadija UAB 302968988
Furn Consult AS atstovybė Lietuvoje 302955987
Irenos svetainė MB 302954892
Tridens LT UAB 302949938
Judinta UAB 302948971
Nauja Gruodė UAB 302948380
Ignita MB 302947944
Lonitas UAB 302947563
Daugesa UAB 302946408
Admen Baltic UAB 302944948
United logistics UAB 302944791
Eco trade UAB 302944713
Kauno gėlės 4 MB 302943383
Dilsa MB 302943369
Baltic Champs UAB 302942064
MWJ logistics UAB 302935415
Eastway UAB 302932821
AES group UAB 302930496
Oneks Invest UAB 302929686
Čempionai VšĮ 302924874
Kaljanų rojus UAB 302922357
Kelionių biuras MB 302921999
Lafiesta UAB 302920420
Tinklinio arena UAB 302920388
Akenis UAB 302919119
Vesarta UAB 302918939
Industrial solutions MB 302918177
Kompiuterizuotas UAB 302917926
DS sistema UAB 302917171
Bonum Vinum UAB 302916984
Vaidoto vilos DNSB 302916240
Faster LT UAB 302915868
Averitas MB 302915576
AR group MB 302911478
Solar Lines UAB 302908140
Terseka UAB 302905201
Barbarisinė antis UAB 302904918
7 travel UAB 302902415
Vero Coffee House UAB 302901765
Katino svajonė VšĮ 302899022
Oresbro mažoji bendrija 302897651
Versalio projektas UAB 302897110
Perfeco skonis UAB 302895561
Best servis MB 302894349
Dangaus pupos UAB 302894185
Erres MB 302893489
Eivonita IĮ 302890525
Mantmeta UAB 302890347
Unistark UAB 302889366
Promo team MB 302888620
Gavija MB 302886808
Aresita UAB 302883114
Gramulė UAB 302882553
Saulės alternatyva UAB 302881490
Tautvyda UAB 302879233
Trade OK UAB 302879151
Inovatyvios medicinos centras Valstybinis mokslinių tyrimų institutas 302877556
Kauno santaka koncertinė įstaiga 302877054
Blunitrans UAB 302876924
Krekenavos pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 302876116
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija 302868589
Jėgainė Solar UAB 302867697
Monisa Group MB 302863179
Ecomind UAB 302862764
Pretoris UAB 302859743
Libramentum UAB 302859024
Namai namai UAB 302856996
Farlita UAB 302856793
Kituva UAB 302856398
Venda LT UAB 302855912
Nauja Fimalva UAB 302855143
Skanu gardu UAB 302853530
Carrus Navalis UAB 302852510
Gardi sala UAB 302851579
Vilniaus Akcijos UAB 302851561
Nauja Eminora UAB 302849400
Nauja Mažylių akademija VŠĮ 302847965
Bounty bay UAB 302846137
Biovela Trade Company UAB 302845156
Internet trading UAB 302844951
Luxuro UAB 302844143
ALG logistika UAB 302844015
FH Life UAB 302843319
Dagusta UAB 302843290
Delektra UAB 302843148
Nauja Buro Lt UAB 302841962
Šv. Mato gimnazija 302839993
Baldai4u UAB 302836940
Flatyz UAB 302836221
Kauno metalas UAB 302835646
Baibokynė UAB 302834900
Senolių alksnynė UAB 302834398
Septyni nykštukai VšĮ 302831719
Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio filialas VšĮ 302830193
Tavo mokykla UAB 302830179
Eurosteka UAB 302829262
Elnata UAB 302826138
Ordeta UAB 302824183
Gerdijus UAB 302823010
Sevilex UAB 302822595
Klaipėda Tours UAB 302822175
VNT medicinos centras UAB 302821422
Dio verslas UAB 302821187
Ann Wigmore fondas VšĮ 302819827
Litgaras UAB 302819802
Polimeta UAB 302818796
Auksinė Saulė IĮ 302812619
Šilo namų bendrija 302811855
Arginta Investment UAB 302811798
Gykai UAB 302811392
Amatas UAB 302811047
Slr group UAB 302810162
Aza tours UAB 302809968
Bolle Container LT UAB 302808414
Alaus sapnas UAB 302807718
Atutu UAB 302807091
Aduva UAB 302805432
Interveba UAB 302804864
Gansta UAB 302804800
GMQ Europe UAB 302802411
Baltic Rain UAB 302799972
Glos LT UAB 302794320
Lauros Janulaitienės IĮ 302794128
Softify UAB 302793987
Rimvelos Ūkio Grupė UAB 302790101
Lietuvos Gurmanas UAB 302789985
Unishop UAB 302787009
IT Gama UAB 302786971
Cosmoway UAB 302786900
Pasaulio optika UAB 302786149
Idea Tix UAB 302785499
Fightacademy VšĮ 302783135
Aulika UAB 302782948
Medholidays UAB 302780153
myNewUniverse UAB 302777883
MD klinika UAB 302777787
PPS servisas UAB 302776906
Soscredit UAB 302776742
Vairoma UAB 302776685
Bellanasco UAB 302769840
CarPro LT UAB 302769445
Addways Logistics UAB 302769139
Baltijos monetos UAB 302766997
Provincijos mėsa UAB 302766748
Funtis IĮ 302766723
Drusvalas UAB 302765361
Orem UAB 302764996
Geri sendaikciai UAB 302764409
Orlen Apsauga UAB 302764291
Grandelita UAB 302762066
Rokoturas UAB 302758993
Vaineta ir partneriai UAB 302757603
Šviesos Dirbtuvėlės asociacija 302756939
JK Group UAB 302756768
Vekma UAB 302755470
Mano plaukai UAB 302754817
The meat point UAB 302754532
Žalioji skraistė UAB 302753537
VL Rental UAB 302752182
Paulvikta UAB 302750053
Regana UAB 302747694
Solex group UAB 302747534
Linarnas UAB 302745152
L.A.K. trade UAB 302744292
Eko krantas UAB 302743767
Eifronas VšĮ 302743393
Kėdainių kranai UAB 302742708
Quadra reklama UAB 302740739
Consolvo Overflate UAB 302740447
Visittour UAB 302738802
Raimondo Klimo IĮ 302738745
Aukso i