Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
Svenska Handelsbanken AB Lietuvos filialas 302250781
Danske Bank AS Lietuvos filialas 301694694
Šiaulių banko Šiaulių filialas AB 300147099
Šiaulių bankas Vilniaus filialas AB 112055621
Medicinos Bankas UAB 112027077
Šiaulių Bankas AB 112025254
Citadele bankas AB 112021619
SEB bankas AB 112021238
Verslo žinios UAB 110682810
Maxima grupė UAB 301066547
Šiaulių teritorinė ligonių kasa 188784026
Klaipėdos teritorinė ligonių kasa 188783981
Kauno teritorinė ligonių kasa 188783839
Vilniaus teritorinė ligonių kasa 188783796
Žemaitijos pienas AB 180240752
Delfi UAB 125483974
PricewaterhouseCoopers UAB 111473315
Lietuvos draudimas AB 110051834
3M Lietuva UAB 302409447
Nokia Solutions and Networks UAB 300629882
Grafton Recruitment UAB 300108623
Tiketa UAB 300037717
Rubicon group UAB 300021944
Air Baltic Corporation filialas 300018987
Adjutor UAB 300013723
EIT sprendimai UAB 226107940
Neste Lietuva UAB 211472890
Rokiškio sūris AB 173057512
Klaipėdos viešbutis AB 140557410
Kauno spauda UAB 135520314
Topo grupė UAB 134777619
Sanitas AB 134136296
Lietuvos energija AB filialas Kauno hidroelektrinė 132736641
Stumbras AB 132082782
Neo group UAB 126142011
Baltic data center UAB 125830791
Novaturas Vilniaus filialas UAB 125142371
Eurovaistinė UAB 124446859
Girteka UAB 123658211
MG Valda UAB 123010339
Apsaugos komanda UAB 122668722
Forum Cinemas UAB 122579622
Kalnapilio-Tauro grupė UAB 121958128
Eika UAB 121191079
Tarptautinis Vilniaus oro uostas VĮ 120864074
Lietuvos rytas UAB 120030315
GlaxoSmithKline Lietuva UAB 111785261
Stockmann UAB 111759672
Microsoft Lietuva UAB 111751978
SIEMENS UAB 111543824
British American Tobacco Lietuva UAB 111530225
DHL Lietuva UAB 111529785
Deloitte Lietuva UAB 111525235
TELE2 UAB 111471645
Ernst & Young Baltic UAB 110878442
DFDS LISCO AB 110865181
Press Express UAB 110803767
Švyturys-Utenos alus UAB 110796493
Norfos mažmena UAB 110778328
AC Nielsen Baltics UAB 110606257
Sanitex BĮ UAB 110443493
Omnitel UAB 110305282
AGA UAB 110178963
Gjensidige ADB 110057869
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra 288779560
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos 288600210
Finansų ministerijos mokymo centras 191708622
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 191676548
Valstybinė teismo medicinos tarnyba prie LR Teisingumo ministerijos 191351330
Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centras 191349831
Žuvininkystės departamentas prie LR Žemės Ūkio Ministerijos 188752740
Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie žemės ūkio ministerijos 188728636
Užsieniečių registracijos centras VSAT prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188725864
Lietuvos standartizacijos departamentas 188640467
Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 188639721
Migracijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188610666
Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija 188604955
Europos teisės departamentas prie LR Teisingumo ministerijos 188600362
Bankas Snoras AB 112025973
Kauno apygardos probacijos tarnyba 188779417
Utenos apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729880
Kauno apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729019
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija 188607912
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Inovatyvios medicinos centras 302471242
Nacionalinis muziejus LDK valdovų rūmai 302297628
Žaliuzių pasaulis UAB 301843597
Druskininkų m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 300583253
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM 300121001
Kauno rajono švietimo centras 300052772
Tauragės apskrities archyvas 293171570
Kėdainių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290788310
Biržų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290786640
Kauno m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290783530
Telšių apskrities archyvas 290767330
Šiaulių regioninis valstybės archyvas 290765660
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba 288692340
Kaišiadorių r. sav. administracijos Kaišiadorių apylinkės seniūnija 288684240
Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 288606430
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra 288603320
Klaipėdos apygardos teismas 191844978
Valstybinė kiaulių veislininkystės stotis 191768758
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga 191759894
Rokiškio r. apylinkės teismas 191447567
Marijampolės rajono apylinkės teismas 191446312
Kupiškio r. apylinkės teismas 191446127
Biržų rajono apylinkės teismas 191444838
Valstybinė mašinų bandymo stotis prie Žemės ūkio ministerijos 190819979
Šilalės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797511
Šalčininkų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797326
Zarasų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190796377
Vilkaviškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795994
Varėnos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795656
Trakų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795122
Švenčionių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794369
Širvintų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794173
Šilutės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794020
Rokiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792699
Raseinių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792350
Radviliškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792012
Prienų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791825
Plungės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791782
Pasvalio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791597
Molėtų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790876
Mažeikių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790723
Lazdijų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790495
Kupiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790342
Kretingos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790157
Kelmės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190788124
Kaišiadorių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787741
Jurbarko rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787360
Joniškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787218
Jonavos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787022
Ignalinos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786835
Anykščių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786454
Akmenės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190785886
Klaipėdos m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190784599
Alytaus apskrities archyvas 190766238
Klaipėdos apskrities archyvas 190766042
Lietuvos valstybės istorijos archyvas 190764568
Kauno teritorinė muitinė 190734952
PAGD prie VRM Gaisrinių tyrimų centras 188781788
Kupiškio rajono savivaldybės administracija 188774975
Šakių rajono savivaldybės administracija 188772814
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba 188770044
Marijampolės savivaldybės administracija 188769113
Kaišiadorių r. sav. administracijos Pravieniškių seniūnija 188756233
Elektrėnų savivaldybės administracija 188756190
Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga 188755327
Ukmergės rajono savivaldybės administracija 188752174
Skuodo rajono savivaldybės administracija 188751834
Birštono savivaldybės administracija 188750166
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 188735591
Radviliškio rajono savivaldybės administracija 188726247
Nacionalinė teismų administracija 188724424
Lietuvos Respublikos daudimo priežiūros komisija 188724196
Klaipėdos AVA Žemės tvarkymo departamento Skuodo rajono žemėtvarkos skyrius 188718147
Lietuvos mokslo taryba 188716281
Utenos rajono savivaldybės administracija 188710442
Kaišiadorių r. sav. administracijos Žiežmarių apylinkės seniūnija 188685156
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 188668192
Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė 188659229
Kauno r. sav. administracijos Rokų seniūnija 188645966
Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisija 188639917
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės 188620621
Telšių apskrities viršininko administracija 188608067
Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija 188607150
Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188606244
Panevėžio apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605719
Telšių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605480
Alytaus apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605338
Kauno apskrities viršininko administracija 188601998
Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės Lietuvos olimpinis sporto centras 188600743
Telšių rajono savivaldybės administracija 180878299
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai 135199748
Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra 110061038
Amber Food UAB 301675046
OMX Nordic Exchange Service Provider UAB 301085946
KDS grupė UAB 300570672
Somi RT UAB 300528292
Baltic furniture components UAB 300524828
Eko Group UAB 300067913
Advokatų profesinė bendrija Magnusson ir partneriai 300044462
D-Link Baltija UAB 300036818
Klaipėdos konteinerių terminalas UAB 240854850
Humanitas UAB 233990960
Itab Novena AB 233393310
Vilniaus pergalė AB 222262320
Ericsson Lietuva UAB 211566770
AAA Wrislit UAB 210646690
Kretingos grūdai AB 164156867
Žurnalų leidybos grupė UAB 136048635
AG Service UAB 135790644
Topo centras UAB 135790459
Projektana UAB 135738747
Vičiūnai ir Ko UAB 135571967
Novaturas UAB 135567698
Top clean UAB 135255937
Mikrovisatos TV UAB 134784236
Skubios siuntos UAB 134678891
Detonas AB 134170932
Agrokoncernas UAB 133849777
Vilijampolės gelžbetonis AB 133517038
Eiginta UAB 133437510
Požeminiai darbai AB 133393277
Pakaita AB 133303721
Ūkininko patarėjas UAB 133122411
Vičiūnai UAB 132975926
Aviacijos Kompanija Aviabaltika UAB 132940245
KOPA Uždaroji dizaino ir leidybos AB 132748387
INIT UAB 132658751
Jungtis UAB 132641321
Kauno švara UAB 132616649
Aušra AB 132340019
Agrowill group AB 126264360
Žabolis ir partneriai UAB 125996813
Penkių kontinentų bankinės technologijos UAB 125592767
EMP recycling UAB 124824426
Kasandros grupė UAB 124815224
AKTKC UAB 123949754
Ekonominės konsultacijos ir tyrimai UAB 123398443
Revizorius UAB 122894931
Penki kontinentai UAB 121180620
Worldline Lietuva UAB 120725338
Gelsva UAB 120596772
BIOK laboratorija UAB 120536985
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas UAB 111963319
Mebius IT Vilnius UAB 111820666
Volvo Lietuva UAB 111657016
DPD Lietuva UAB 111639299
Ashburn International UAB 111637661
Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB 111620950
UTC Fire & Security Baltija UAB 111590546
Wurth Lietuva UAB 111576920
Alexela oil UAB 111556138
Oriflame kosmetika UAB 111517669
Autotoja UAB 111489643
Itella Logistics UAB 110883051
Baltic Orthoservice UAB 110866664
C&D Style UAB 110844244
Kvistija UAB 110684067
Agrochema UAB 110548779
Rivona UAB 110512039
Vestekspress UAB 110461363
Baltic Clipper UAB 110437597
Berlin Chemie Menarini Baltic UAB 110407458
Dojus agro UAB 110360528
Atrama AB 110338193
Delta Management Solutions UAB 110189835
ABB UAB 110179684
Bonum Publicum GD UAB 110081788
Konica Minolta Baltia UAB 110042632
Eltel Networks UAB 110011925
H. Abbe Pharma GmbH HRB18475
Anusauskas ir partneriai advokatų kontora 9400640
TGS Baltic advokatų kontora 9400550
Latina Baltics SIA 9000753978
Thyssenkrupp Materials Poland S.A. 9000061077
Caterpillar Financial Services Poland sp. z o.o. 5271990017
Automodus SIA 40103607252
Danbalt Clothing SIA 40103247976
Danbalt Boutique SIA 40103247355
Danbalt Footwear SIA 40103247340
Meda Pharma SIA 40103210530
Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 40006010801
Norwex Baltic SIA 40003661074
Danbalt Rīga SIA 40003602102
Merrild Baltics SIA 40003573814
Witraktor SIA 40003441517
Omega Pharma Baltics SIA 40003440390
Mepha Baltic SIA 40003264999
Philips Baltic SIA 40003127690
Nauja Gindanta MB 305559092
Agmida MB 305444115
Nauja Studentų g. 53 bendrija 305358513
Perfė UAB 305307390
Automokslas MB 305262002
Profesinio mokymo centras Žirmūnai VšĮ 305239644
Lutama UAB 305224546
Nauja Rūbų paletė UAB 305215141
Aprangos harmonija MB 305209359
ES stogai UAB 305191904
Nautava UAB 305185965
Barbalas MB 305177986
Vytauto konsultacijos MB 305169943
Vievio 45 BSB 305166915
Reditus amnis UAB 305151518
Mada ir tu UAB 305109451
Alemanija MB 305069163
Kelionės jaunimui UAB 305063491
Virtuvės įranga profesionalams MB 305053515
Alvio prekyba UAB 305043930
Baltijos 96 BSB 305039355
MAXIMA International Sourcing UAB 305005100
Pušų slėnis bendrija 304999110
Emeina MB 304996107
Nerinovus MB 304994476
Dovandra UAB 304981856
234-XII-oji DNSB 304973763
Funkciniai gėrimai UAB 304973749
Kaupiame turtą MB 304960538
Lithempa MB 304952477
Kelionių kompanija UAB 304939145
Namo Laisvės al. 35 Kaune SB 304934721
Verslo aritmetika MB 304923155
Šimtas laipsnių MB 304898232
Mobilabas MB 304894262
Amokitus UAB 304892044
R. Kalantos 69 BSB 304887563
Giedriaus turto valda UAB 304881208
Dabita IĮ 304875187
EM Group Invest MB 304869864
Corpus Pro UAB 304865887
Acitius UAB 304863078
Garant ProTech UAB 304863046
Skaičių gama UAB 304849541
Kavita NT UAB 304841263
Dituvos ambulatorija UAB 304835876
Nuomeita UAB 304834169
Meno ir saviraiškos studija VŠĮ 304815941
Stulginskio BSB butų savininkų bendrija 304785067
Kalniečiai BSB 304781161
Voveriškiai LT UAB 304777992
Saldžiosios gėrybės MB 304771719
Alipro UAB 304770460
Šiaulių restoranas UAB 304765399
Zoogama LT UAB 304764087
Limetos NT UAB 304758999
Avietinis UAB 304755120
Geolta MB 304754246
Išmanioji logistika UAB 304751937
Produktai sportui LT UAB 304745254
Ingos kompanija UAB 304744889
Vytenio 20 bendrija 304738523
Klaipėdos baseinas UAB 304738249
Internetas Vilniuje UAB 304737827
Statidos projektai UAB 304732787
Drausimka UADBB 304726236
Interinas UAB 304725771
VIP durys UAB 304704026
Apelsininis UAB 304696387
Ormika UAB 304691244
E. parkas UAB 304686514
Smėliai DNSB 304676370
Natūralus pluoštas UAB 304675464
Respeta UAB 304649850
Menų zona Asociacija 304638932
RM5 UAB 304634007
Dar garstyčių UAB 304633860
Veritas bona UAB 304628436
Srovė UAB 304628190
Advokatų profesinė bendrija Martovičius ir Damušis 304626588
Foksturas MB 304626428
Laurenta MB 304624441
Despecto UAB 304617500
Cibita UAB 304612528
Acme NT UAB 304610356
Globalnetint UAB 304604766
Klaipėdos hidrogeologija UAB 304597179
Kelionių ekspresas UAB 304591913
Komercijos sinergija UAB 304585134
Karštis MB 304573395
Juozapavičiaus 13 bendrija 304570837
Rivala MB 304569450
Parko apartamentai DNSB 304566358
Saya Corp MB 304552974
Media bitės UAB 304552458
Hidrodeta UAB 304552401
Lamata UAB 304550425
Ramisa UAB 304549259
Belfix Baltic UAB 304541077
Dangutės prekyba UAB 304539425
Verkių 58 namo savininkų bendrija 304536532
Juvera UAB 304529541
Audiocentras UAB 304529395
Dargita tau UAB 304528382
Mobas UAB 304523759
Tolina UAB 304522116
Kepinių namai UAB 304520880
Ekogina MB 304511397
Esros turas UAB 304510587
Amverslas MB 304505572
Susisiekimo komunikacijų sprendimai MB 304505355
Spalvoti audiniai UAB 304502633
Lietavos turgus UAB 304500924
Gineiva UAB 304500696
Sveiki saldumynai MB 304499945
Bendrija Pelėdų loftai 304498003
Geprintas MB 304497798
Gardusis kampas UAB 304492491
Pepco Lithuania UAB 304488450
Auksinis įdegis MB 304485568
Senamiestis vakare UAB 304480457
Kauno sporto mokykla Startas 304471351
Frevini UAB 304463924
Molseta UAB 304461453
Tikra investicija UAB 304458222
Santechnika plius MB 304455952
Insaldas UAB 304453346
Gėlių grupė UAB 304447749
Ilgalaikis grožis UAB 304445488
Avantela UAB 304443512
Formos LT UAB 304441917
Sporto projektai MB 304438376
Nauja Optimus monitus UAB 304436770
Gaschema LT UAB 304434538
Du Medu prekyba UAB 304433639
Tartu NT UAB 304428542
Verslo klubas Baltika 304427508
Travelturas UAB 304425891
Pharma medica UAB 304422863
Agnės stiliaus namai UAB 304421409
Mildasta UAB 304418690
Henta UAB 304418320
Aleksitas UAB 304415687
Gampresta UAB 304414592
Bendrija Kalniečių 83 304414560
Zoopark.Lt VšĮ 304402227
Asprama UAB 304400692
Dekodamas UAB 304398857
Kamerinis UAB 304397997
Maksimali statyba MB 304388343
Pikantiški kepsniai MB 304353844
Kraustau ir vežu MB 304353805
Sporto iššūkis UAB 304353762
Optimalūs geodeziniai sprendimai MB 304353449
Nefrosana UAB 304347275
Absolute Systems UAB 304341557
Fredos panorama DNSB 304330596
Metalurgos investicijos UAB 304317912
Ikarai UAB 304317093
Viritekas UAB 304317022
Kauno technikos profesinio mokymo centras 304311642
Žaliakalnio namai DNSB 304310526
Roberto veterinarijos klinika UAB 304300418
Pasaulio gėlės LT UAB 304299994
Kaimelės bendrija DNSB 304299371
Senasis stumbras UAB 304296560
Indrava MB 304296539
Nacionalinis žiedas VšĮ 304295469
Jelas UAB 304292206
Sangesta UAB 304290949
Dantų architektas MB 304289726
Elektronikos remonto centras UAB 304289078
Nogridas UAB 304287390
Žaliakalnio parkas UAB 304287223
Julieta LT MB 304284348
Ilonada UAB 304284202
Autovienetas MB 304282023
Denimas MB 304279461
Baltų pr. 13 BSB 304274845
Smagus šurmulys UAB 304259462
Nakties garsai UAB 304256516
Vokiškos plovyklos UAB 304250965
Zycamore Lithuania UAB 304248850
Kamakura UAB 304238361
Gyteksa UAB 304234904
Constructis UAB 304234459
Laktaka UAB 304230350
Raudoni mūrai DNSB 304229024
Maisto arsenalas UAB 304228050
Fenstra UAB 304226277
Dilaina UAB 304225086
Ližė smaližė UAB 304220705
Merilė UAB 304219090
Vasario baras UAB 304216361
Rubus UAB 304216322
Ispado akademija UAB 304216169
Žali sprendimai UAB 304215918
Pobeda Confectionery UAB 304213582
Saulėlydžio namai UAB 304210675
Visrupos servisas UAB 304210383
Globali renta UAB 304208382
Sandinga MB 304207540
Araris UAB 304207394
Alkoraideriai UAB 304204074
LT lubos UAB 304203976
Sielų upė UAB 304196909
InterLux Travel UAB 304196866
Tropi Tour UAB 304193215
Kauno sporto mokykla Gaja 304184262
Mobilusis ir aš UAB 304180132
Portalas Sa.lt UAB 304179201
Nekilnojamojo turto administratorius UAB 304178220
Verslūs projektai UAB 304177079
Sangelita UAB 304176123
Alytaus būstas UAB 304175726
Transtena MB 304175651
Derauta UAB 304175231
R. Kalantos 169 GNSB 304175217
Latmus MB 304174026
Molėtų rajono Giedraičių ambulatorija VšĮ 304170864
Alternatyvos proveržiai VšĮ 304169285
Globalūs matavimai UAB 304168685
Dainavos verslas UAB 304168258
Dignalita UAB 304165422
Fiorina MB 304164377
Lampėdžių kaimynija bendrija 304164039
Saripa UAB 304160539
Agrovika LT AB 304157984
Kauno miesto kamerinis teatras VšĮ 304157265
Globus distributors UAB 304154358
MB Kavos dirbtuvės 304154130
Midi dilema IĮ 304153217
Išmanioji apskaita UAB 304152492
Lunara UAB 304150915
Ryterna Entry UAB 304150032
Gabilė UAB 304149005
Spinduliukas MB 304148661
Šarkos drabužinė UAB 304147965
Mini statyba UAB 304145462
Smėlio arena UAB 304145277
Robinga UAB 304145170
Kęstučio g. 91 DNSB 304143988
Falafelis MB 304141574
Pergalės strategija MB 304140981
Fleet Union UAB 304140223
Ride Share UAB 304136890
Saratogos NT UAB 304133008
JE-elkas Baltic UAB 304130243
Marketing Investment Group Lietuva UAB 304124767
Lotrega UAB 304119706
Citrininis UAB 304110536
Smile Print UAB 304107974
Saulės miškas MB 304106687
Įrankis.lt UAB 304105382
Staigmenų sala UAB 304102856
HC Betonas UAB 304102190
Lemanas UAB 304099545
Amorė UAB 304098774
Kelionių atlasas UAB 304095479
Energingi sprendimai UAB 304095269
Gedimino projektas UAB 304092636
Novelta UAB 304088239
Transformuojami baldai UAB 304088164
Tik pica UAB 304086430
Hopteka UAB 304083306
Digira UAB 304079756
Kelionių stilius UAB 304077260
Šilo kava MB 304076589
Bordena UAB 304073881
Oratorių mokykla VšĮ 304073600
Siuntų Centras UAB 304071065
Prospekto namas DNSB 304070807
Berkena UAB 304068560
Mitrus LT UAB 304067405
Nivas UAB 304066812
Baldresta MB 304066709
Maironio valda UAB 304066488
Geri vaikai MB 304065742
Uniskaita UAB 304065639
Stasinės dvaro sodyba UAB 304065621
Švaručiai UAB 304065564
Jutis UAB 304065094
Čiauškutės UAB 304064971
Minvilė MB 304062276
Dotekas UAB 304062194
Tavo Apranga MB 304060040
Raviluta UAB 304059141
Sanlenas MB 304059045
Plytelių lyginimo sistemos MB 304058032
Aqua IT UAB 304053868
Premia KPC AB 304045355
Mikim MB 304045273
SKP valda UAB 304044997
Baltijos sprendimai UAB 304043354
Apranga HLT UAB 304042131
Saldi kava UAB 304040753
Alnitus UAB 304038407
Epo baldai UAB 304033876
Papiškių karjeras UAB 304033328
Evijos vienas UAB 304031882
Dortus UAB 304030111
Dekorija UAB 304028683
Domus vita MB 304025153
Šiaulių laisvoji ekonominė zona UAB 304019912
Artstonė UAB 304013852
Saulėtos kelionės UAB 304002425
Nestelita UAB 303981390
Šiaulių superomnia UAB 303965361
Trys viename UAB 303957432
Močiutės turgeliai UAB 303953918
Reita UAB 303939854
Alvijos Vainer IĮ 303937369
Jungtinis verslo centras UAB 303933367
Davoteksa UAB 303925363
Boltlita UAB 303897857
StormGeo UAB 303877858
Kultūra UAB 303876368
Alesija UAB 303867942
Victoriola UAB 303863381
Sodink ir augink UAB 303856376
Massa group UAB 303853362
Miglera Plius UAB 303844363
Draugystės 3A NB 303842946
Alytmedis UAB 303833356
Namučiai Jums VšĮ 303775853
Baltimax UAB 303726856
Smagurda MB 303602851
Jungtinis turas UAB 303581357
Gordon LT UAB 303575596
Roberto autoservisas MB 303575393
Bendrija Vyšniavos 7 303564450
Kauno mokslo ir technologijų parkas VŠĮ 303562022
Reklamos sistemos UAB 303561917
Ringas LT VšĮ 303559097
Sporto infrastruktūra UAB 303550874
Valmis UAB 303550408
Optika Žvilgsnis UAB 303539372
Investicijos į verslus UAB 303538014
Miltecha UAB 303519850
Sezonas UAB 303517924
Alaus miestas UAB 303514351
Dinopolis UAB 303496889
Gym LT UAB 303472404
Antarė UAB 303471448
Linira UAB 303471416
Jūratės salonas UAB 303469461
Grilio baras UAB 303464418
Pandos projektai UAB 303458917
Raimondos gėlės MB 303458881
Nartavos Namai DNSB 303454915
Kamtechna MB 303453382
Tavo gidas MB 303451417
Uvus IĮ 303449544
Miesto renesansas UAB 303446391
Baipas UAB 303445446
Bitsoftas UAB 303436988
Edlita UAB 303433508
Publikus UAB 303430946
Grakštuolė UAB