Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
Svenska Handelsbanken AB Lietuvos filialas 302250781
Danske Bank AS Lietuvos filialas 301694694
Šiaulių banko Šiaulių filialas AB 300147099
Šiaulių bankas Vilniaus filialas AB 112055621
Medicinos Bankas UAB 112027077
Šiaulių Bankas AB 112025254
Citadele bankas AB 112021619
SEB bankas AB 112021238
Verslo žinios UAB 110682810
Maxima grupė UAB 301066547
Šiaulių teritorinė ligonių kasa 188784026
Klaipėdos teritorinė ligonių kasa 188783981
Kauno teritorinė ligonių kasa 188783839
Vilniaus teritorinė ligonių kasa 188783796
Žemaitijos pienas AB 180240752
Delfi UAB 125483974
PricewaterhouseCoopers UAB 111473315
Lietuvos draudimas AB 110051834
3M Lietuva UAB 302409447
Nokia Solutions and Networks UAB 300629882
Grafton Recruitment UAB 300108623
Tiketa UAB 300037717
Rubicon group UAB 300021944
Air Baltic Corporation filialas 300018987
Adjutor UAB 300013723
EIT sprendimai UAB 226107940
Neste Lietuva UAB 211472890
Rokiškio sūris AB 173057512
Klaipėdos viešbutis AB 140557410
Kauno spauda UAB 135520314
Topo grupė UAB 134777619
Sanitas AB 134136296
Lietuvos energija AB filialas Kauno hidroelektrinė 132736641
Stumbras AB 132082782
Neo group UAB 126142011
Baltic data center UAB 125830791
Novaturas Vilniaus filialas UAB 125142371
Eurovaistinė UAB 124446859
Girteka UAB 123658211
MG Valda UAB 123010339
Apsaugos komanda UAB 122668722
Forum Cinemas UAB 122579622
Kalnapilio-Tauro grupė UAB 121958128
Eika UAB 121191079
Tarptautinis Vilniaus oro uostas VĮ 120864074
Lietuvos rytas UAB 120030315
GlaxoSmithKline Lietuva UAB 111785261
Stockmann UAB 111759672
Microsoft Lietuva UAB 111751978
SIEMENS UAB 111543824
British American Tobacco Lietuva UAB 111530225
DHL Lietuva UAB 111529785
Deloitte Lietuva UAB 111525235
TELE2 UAB 111471645
Ernst & Young Baltic UAB 110878442
DFDS LISCO AB 110865181
Press Express UAB 110803767
Švyturys-Utenos alus UAB 110796493
Norfos mažmena UAB 110778328
AC Nielsen Baltics UAB 110606257
Sanitex BĮ UAB 110443493
Omnitel UAB 110305282
AGA UAB 110178963
PZU Lietuva UAB DK 110057869
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra 288779560
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos 288600210
Finansų ministerijos mokymo centras 191708622
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 191676548
Valstybinė teismo medicinos tarnyba prie LR Teisingumo ministerijos 191351330
Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centras 191349831
Žuvininkystės departamentas prie LR Žemės Ūkio Ministerijos 188752740
Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie žemės ūkio ministerijos 188728636
Užsieniečių registracijos centras VSAT prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188725864
Lietuvos standartizacijos departamentas 188640467
Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 188639721
Migracijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos 188610666
Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija 188604955
Europos teisės departamentas prie LR Teisingumo ministerijos 188600362
Bankas Snoras AB 112025973
Kauno apygardos probacijos tarnyba 188779417
Utenos apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729880
Kauno apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija 188729019
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija 188607912
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Inovatyvios medicinos centras 302471242
Nacionalinis muziejus LDK valdovų rūmai 302297628
Žaliuzių pasaulis UAB 301843597
Druskininkų m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 300583253
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM 300121001
Kauno rajono švietimo centras 300052772
Tauragės apskrities archyvas 293171570
Kėdainių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290788310
Biržų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290786640
Kauno m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 290783530
Telšių apskrities archyvas 290767330
Šiaulių regioninis valstybės archyvas 290765660
Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba 288692340
Kaišiadorių r. sav. administracijos Kaišiadorių apylinkės seniūnija 288684240
Šiaulių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 288606430
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra 288603320
Klaipėdos apygardos teismas 191844978
Valstybinė kiaulių veislininkystės stotis 191768758
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga 191759894
Rokiškio r. apylinkės teismas 191447567
Marijampolės rajono apylinkės teismas 191446312
Kupiškio r. apylinkės teismas 191446127
Biržų rajono apylinkės teismas 191444838
Valstybinė mašinų bandymo stotis prie Žemės ūkio ministerijos 190819979
Šilalės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797511
Šalčininkų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190797326
Zarasų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190796377
Vilkaviškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795994
Varėnos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795656
Trakų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795122
Švenčionių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794369
Širvintų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794173
Šilutės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190794020
Rokiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792699
Raseinių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792350
Radviliškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190792012
Prienų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791825
Plungės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791782
Pasvalio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190791597
Molėtų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790876
Mažeikių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790723
Lazdijų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790495
Kupiškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790342
Kretingos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790157
Kelmės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190788124
Kaišiadorių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787741
Jurbarko rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787360
Joniškio r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787218
Jonavos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190787022
Ignalinos r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786835
Anykščių r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190786454
Akmenės r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190785886
Klaipėdos m. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190784599
Alytaus apskrities archyvas 190766238
Klaipėdos apskrities archyvas 190766042
Lietuvos valstybės istorijos archyvas 190764568
Kauno teritorinė muitinė 190734952
PAGD prie VRM Gaisrinių tyrimų centras 188781788
Kupiškio rajono savivaldybės administracija 188774975
Šakių rajono savivaldybės administracija 188772814
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba 188770044
Marijampolės savivaldybės administracija 188769113
Kaišiadorių r. sav. administracijos Pravieniškių seniūnija 188756233
Elektrėnų savivaldybės administracija 188756190
Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga 188755327
Ukmergės rajono savivaldybės administracija 188752174
Skuodo rajono savivaldybės administracija 188751834
Birštono savivaldybės administracija 188750166
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 188735591
Radviliškio rajono savivaldybės administracija 188726247
Nacionalinė teismų administracija 188724424
Lietuvos Respublikos daudimo priežiūros komisija 188724196
Klaipėdos AVA Žemės tvarkymo departamento Skuodo rajono žemėtvarkos skyrius 188718147
Lietuvos mokslo taryba 188716281
Utenos rajono savivaldybės administracija 188710442
Kaišiadorių r. sav. administracijos Žiežmarių apylinkės seniūnija 188685156
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 188668192
Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė 188659229
Kauno r. sav. administracijos Rokų seniūnija 188645966
Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisija 188639917
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės 188620621
Telšių apskrities viršininko administracija 188608067
Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija 188607150
Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188606244
Panevėžio apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605719
Telšių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605480
Alytaus apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605338
Kauno apskrities viršininko administracija 188601998
Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės Lietuvos olimpinis sporto centras 188600743
Telšių rajono savivaldybės administracija 180878299
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai 135199748
Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra 110061038
Amber Food UAB 301675046
OMX Nordic Exchange Service Provider UAB 301085946
KDS grupė UAB 300570672
Cleanproline UAB 300545295
Somi RT UAB 300528292
Baltic furniture components UAB 300524828
Eko Group UAB 300067913
Advokatų profesinė bendrija Magnusson ir partneriai 300044462
D-Link Baltija UAB 300036818
Neo aljansas UAB 300026560
Klaipėdos konteinerių terminalas UAB 240854850
Humanitas UAB 233990960
Itab Novena AB 233393310
Vilniaus pergalė AB 222262320
Ericsson Lietuva UAB 211566770
AAA Wrislit UAB 210646690
Kretingos grūdai AB 164156867
Žurnalų leidybos grupė UAB 136048635
AG Service UAB 135790644
Topo centras UAB 135790459
Projektana UAB 135738747
Vičiūnai ir Ko UAB 135571967
Novaturas UAB 135567698
Pardavimo automatai UAB 135502063
Top clean UAB 135255937
Mikrovisatos TV UAB 134784236
Skubios siuntos UAB 134678891
Detonas AB 134170932
Pramprojektas AB 133873358
Agrokoncernas UAB 133849777
Vilijampolės gelžbetonis AB 133517038
Eiginta UAB 133437510
Požeminiai darbai AB 133393277
Pakaita AB 133303721
Ūkininko patarėjas UAB 133122411
Vičiūnai UAB 132975926
Aviacijos Kompanija Aviabaltika UAB 132940245
KOPA Uždaroji dizaino ir leidybos AB 132748387
INIT UAB 132658751
Jungtis UAB 132641321
Kauno švara UAB 132616649
Aušra AB 132340019
Agrowill group AB 126264360
Žabolis ir partneriai UAB 125996813
Penkių kontinentų bankinės technologijos UAB 125592767
EMP recycling UAB 124824426
Kasandros grupė UAB 124815224
AKTKC UAB 123949754
Ekonominės konsultacijos ir tyrimai UAB 123398443
Revizorius UAB 122894931
Penki kontinentai UAB 121180620
Worldline Lietuva UAB 120725338
M. Gumbrevičiaus paslaugų ir prekybos įmonė Gelsva 120596772
BIOK laboratorija UAB 120536985
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas UAB 111963319
Mebius IT Vilnius UAB 111820666
Volvo Lietuva UAB 111657016
DPD Lietuva UAB 111639299
Ashburn International UAB 111637661
Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB 111620950
UTC Fire & Security Baltija UAB 111590546
Wurth Lietuva UAB 111576920
Alexela oil UAB 111556138
Oriflame kosmetika UAB 111517669
Autotoja UAB 111489643
Itella Logistics UAB 110883051
Baltic Orthoservice UAB 110866664
C&D Style UAB 110844244
Kvistija UAB 110684067
Agrochema UAB 110548779
Rivona UAB 110512039
Vestekspress UAB 110461363
Baltic Clipper UAB 110437597
Berlin Chemie Menarini Baltic UAB 110407458
Dojus agro UAB 110360528
Atrama AB 110338193
Delta Management Solutions UAB 110189835
ABB UAB 110179684
Bonum Publicum GD UAB 110081788
Konica Minolta Baltia UAB 110042632
Eltel Networks UAB 110011925
H. Abbe Pharma GmbH HRB18475
Anusauskas ir partneriai advokatų kontora 9400640
Tark Grunte Sutkienė ir partneriai advokatų kontora 9400550
Latina Baltics SIA 9000753978
Caterpillar Financial Services Poland sp. z o.o. 5271990017
Antstolė Svetlana Kastanauskienė 47108051071
Automodus SIA 40103607252
Danbalt Clothing SIA 40103247976
Danbalt Boutique SIA 40103247355
Danbalt Footwear SIA 40103247340
Meda Pharma SIA 40103210530
Wörwag Pharma GmbH & Co. KG 40006010801
Norwex Baltic SIA 40003661074
Danbalt Rīga SIA 40003602102
Merrild Baltics SIA 40003573814
Witraktor SIA 40003441517
Omega Pharma Baltics SIA 40003440390
Mepha Baltic SIA 40003264999
Philips Baltic SIA 40003127690
Advokatų kontora Pilkis Račkauskas ir partneriai PRPLAW 37906300963
Advokato Kęstučio Virbicko ir partnerių kontora 36601150460
Advokatų kontora Aničas Pakšys ir partneriai 35809020022
Nauja E. parkas UAB 304686514
Nauja Smėliai DNSB 304676370
Komercijos sinergija UAB 304585134
Karštis MB 304573395
Juozapavičiaus 13 bendrija 304570837
Nauja Rivala MB 304569450
Nauja Lamata UAB 304550425
Ramisa UAB 304549259
Dangutės prekyba UAB 304539425
Juvera UAB 304529541
Audiocentras UAB 304529395
Dargita tau UAB 304528382
Nauja Mobas UAB 304523759
Kepinių namai UAB 304520880
Amverslas MB 304505572
Spalvoti audiniai UAB 304502633
Geprintas MB 304497798
Gardusis kampas UAB 304492491
Nauja Senamiestis vakare UAB 304480457
Insaldas UAB 304453346
Avantela UAB 304443512
Sporto projektai MB 304438376
Gaschema LT UAB 304434538
Du Medu prekyba UAB 304433639
Tartu NT UAB 304428542
Agnės stiliaus namai UAB 304421409
Aleksitas UAB 304415687
Gampresta UAB 304414592
Bendrija Kalniečių 83 304414560
Nauja Zoopark.Lt VšĮ 304402227
Asprama UAB 304400692
Kamerinis UAB 304397997
Maksimali statyba MB 304388343
Pikantiški kepsniai MB 304353844
Kraustau ir vežu MB 304353805
Absolute Systems UAB 304341557
Fredos panorama DNSB 304330596
Kauno technikos profesinio mokymo centras 304311642
Žaliakalnio namai DNSB 304310526
Pasaulio gėlės LT UAB 304299994
Kaimelės bendrija DNSB 304299371
Senasis stumbras UAB 304296560
Indrava MB 304296539
Nacionalinis žiedas VšĮ 304295469
Jelas UAB 304292206
Sangesta UAB 304290949
Dantų architektas MB 304289726
Nogridas UAB 304287390
Autovienetas MB 304282023
Denimas MB 304279461
Smagus šurmulys UAB 304259462
Nakties garsai UAB 304256516
Vokiškos plovyklos UAB 304250965
Zycamore Lithuania UAB 304248850
Gyteksa UAB 304234904
Laktaka UAB 304230350
Raudoni mūrai DNSB 304229024
Maisto arsenalas UAB 304228050
Fenstra UAB 304226277
Dilaina UAB 304225086
Merilė UAB 304219090
Vasario baras UAB 304216361
Rubus UAB 304216322
Ispado akademija UAB 304216169
Pobeda Confectionery UAB 304213582
Saulėlydžio namai UAB 304210675
Globali renta UAB 304208382
Araris UAB 304207394
Alkoraideriai UAB 304204074
LT lubos UAB 304203976
Sielų upė UAB 304196909
InterLux Travel UAB 304196866
Tropi Tour UAB 304193215
Kauno sporto mokykla Gaja 304184262
Mobilusis ir aš UAB 304180132
Nekilnojamojo turto administratorius UAB 304178220
Verslūs projektai UAB 304177079
Švarūs ratai UAB 304175231
R. Kalantos 169 GNSB 304175217
Molėtų rajono Giedraičių ambulatorija VšĮ 304170864
Alternatyvos proveržiai VšĮ 304169285
Globalūs matavimai UAB 304168685
Dignalita UAB 304165422
Fiorina MB 304164377
Lampėdžių kaimynija bendrija 304164039
Saripa UAB 304160539
Agrovika LT AB 304157984
Kauno miesto kamerinis teatras VšĮ 304157265
Globus distributors UAB 304154358
MB Kavos dirbtuvės 304154130
Išmanioji apskaita UAB 304152492
Lunara UAB 304150915
Spinduliukas MB 304148661
Šarkos drabužinė UAB 304147965
Nauja Smėlio arena UAB 304145277
Robinga UAB 304145170
Kęstučio g. 91 DNSB 304143988
Ride Share UAB 304136890
JE-elkas Baltic UAB 304130243
Lotrega UAB 304119706
Citrininis UAB 304110536
Smile Print UAB 304107974
Saulės miškas MB 304106687
Staigmenų sala UAB 304102856
Nauja Amorė UAB 304098774
Kelionių atlasas UAB 304095479
Energingi sprendimai UAB 304095269
Gedimino projektas UAB 304092636
Novelta UAB 304088239
Tik pica UAB 304086430
Hopteka UAB 304083306
Digira UAB 304079756
Kelionių stilius UAB 304077260
Šilo kava MB 304076589
Bordena UAB 304073881
Oratorių mokykla VšĮ 304073600
Prospekto namas DNSB 304070807
Berkena UAB 304068560
Mitrus LT UAB 304067405
Nivas UAB 304066812
Baldresta MB 304066709
Maironio valda UAB 304066488
Geri vaikai MB 304065742
Uniskaita UAB 304065639
Stasinės dvaro sodyba UAB 304065621
Švaručiai UAB 304065564
Jutis UAB 304065094
Čiauškutės UAB 304064971
Minvilė MB 304062276
Dotekas UAB 304062194
Tavo Apranga MB 304060040
Raviluta UAB 304059141
Sanlenas MB 304059045
Plytelių lyginimo sistemos MB 304058032
Aqua IT UAB 304053868
Premia KPC AB 304045355
SKP valda UAB 304044997
Baltijos sprendimai UAB 304043354
Apranga HLT UAB 304042131
Saldi kava UAB 304040753
Epo baldai UAB 304033876
Evijos vienas UAB 304031882
Dortus UAB 304030111
Domus vita MB 304025153
Artstone UAB 304013852
Saulėtos kelionės UAB 304002425
Šiaulių superomnia UAB 303965361
Močiutės turgeliai UAB 303953918
Reita UAB 303939854
Alvijos Vainer IĮ 303937369
Jungtinis verslo centras UAB 303933367
Davoteksa UAB 303925363
Boltlita UAB 303897857
StormGeo UAB 303877858
Kultūra UAB 303876368
Alesija UAB 303867942
Victoriola UAB 303863381
Sodink ir augink UAB 303856376
Massa group UAB 303853362
Miglera Plius UAB 303844363
Draugystės 3A NB 303842946
Alytmedis UAB 303833356
Namučiai Jums VšĮ 303775853
Smagurda MB 303602851
Jungtinis turas UAB 303581357
Gordon LT UAB 303575596
Bendrija Vyšniavos 7 303564450
Kauno mokslo ir technologijų parkas VŠĮ 303562022
Reklamos sistemos UAB 303561917
Sporto infrastruktūra UAB 303550874
Valmis UAB 303550408
Optika Žvilgsnis UAB 303539372
Investicijos į verslus UAB 303538014
Miltecha UAB 303519850
Sezonas UAB 303517924
Alaus miestas UAB 303514351
Laimos gardėsis MB 303496896
Dinopolis UAB 303496889
Rapool-Ring GmbH atstovybė Baltijos šalyse 303475553
Gym LT UAB 303472404
Antarė UAB 303471448
Jūratės salonas UAB 303469461
Grilio baras UAB 303464418
Pandos projektai UAB 303458917
Nartavos Namai DNSB 303454915
Kamtechna MB 303453382
Toro valda MB 303453350
Tavo gidas MB 303451417
Uvus IĮ 303449544
Baipas UAB 303445446
Bitsoftas UAB 303436988
Edlita UAB 303433508
Publikus UAB 303430946
Kačerginės rezidencija UAB 303417379
Retidus UAB 303416925
Keturbriaunis UAB 303414874
Verslo ir turto valdymas UAB 303413459
A. Juozapavičiaus pr. 27 DNSB 303409941
Vis geriau ir geriau MB 303408056
Riaturas plius MB 303407164
Asteras UAB 303402402
Kakela UAB 303400903
Kelionių Sprendimai UAB 303399041
Atrama NT AB 303395662
Laisvės baras UAB 303392082
Markela UAB 303390213
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija 303383037
Alėjos projektas UAB 303382362
Ajo makaronai UAB 303382316
Green cafe UAB 303382113
Mados pardavėjai UAB 303381328
Kauno Montessori darželis MB 303381310
Mabė UAB 303379779
Nauja Eivensa UAB 303375898
Baldai sau UAB 303375300
Joberate UAB 303375236
Medekšinės 23 DNSB 303372959
Eurteka UAB 303372756
Jurentus UAB 303372667
Praktiški baldai MB 303372464
Alsita UAB 303371138
Gentrula MB 303364275
Aronia LT UAB 303364058
Siriaus centras Všį 303361051
Sandriff international UAB 303356912
Židinių namai MB 303356766
Detalių tiekimas UAB 303353777
Kalniečių g. 247 DNSB 303352892
Bendrija Veršvų slėnis 303352419
Arto statyba UAB 303347870
Statoil FuelRetail Lubricants Lithuania UAB 303346003
Advanced Composite Technologies UAB 303344778
Finlija UAB 303342624
Jolrita MB 303340986
Sviestas sviestuotas MB 303340705
Ekofonas UAB 303335462
Technologijų parkas UAB 303332911
Barbara grupė UAB 303328400
Ditos prekyba UAB 303326997
Fontesa UAB 303322625
LayerV LT UAB 303318406
Luknėja MB 303317592
Mūsų finansininkas UAB 303317471
Raido Turas MB 303316273
Mūsų amatai VĮ 303316138
Aswo Baltic UAB 303314105
Mobitekas UAB 303311269
Mano miegas UAB 303310338
Tekilos namai UAB 303310256
Filmamas UAB 303309204
Dizaino projektavimo grupė UAB 303302505
ConLasa UAB 303301499
Girios alėja DNSB 303297517
Tūkstantis myliu UAB 303296237
Partis UAB 303295509
Skaneta UAB 303295135
Leksis UAB 303294909
Prosperus Strategic RE Fund UAB 303293515
Dekida UAB 303290622
Lavena UAB 303290387
Etoma UAB 303287505
Hostera UAB 303287398
Belor UAB 303276665
Steel projects UAB 303274109
Smiltynų oazė UAB 303273904
Luksita UAB 303273014
Kūrybos ir užimtumo stuba VšĮ 303272802
Kūrybinė virtuvė UAB 303271390
Vilingas MB 303268177
Demitus UAB 303267869
Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centras VšĮ 303267602
Tokie pyragai MB 303265989
Gerita UAB 303263486
Agrautoma UAB 303261994
Saverika MB 303259993
Juliaus paslaugos UAB 303258927
Gustus notus UAB 303257597
Losrita UAB 303255361
Lukneta UAB 303255176
Super grupė UAB 303251936
Pirkite.lt UAB 303246889
Sporto dvasia UAB 303245253
Labroma UAB 303245075
Hausa UAB 303242830
Judena MB 303241988
Kepa Kepa UAB 303241372
Santolina UAB 303240808
Aidos Vitkūnienės IĮ 303238458
Nemora UAB 303230511
Luknija MB 303230123
Sena skrynia UAB 303228656
Nauja Deikanta UAB 303226655
Madagis UAB 303224782
MB Rytais 303223755
Mundis UAB 303223545
Korio formulė UAB 303222518
Kitokia diena UAB 303221245
Resursų centras UAB 303219479
Geras namas UAB 303217179
Palemono maistas UAB 303217122
Autobrasta UAB 303217115
Euronetas MB 303213558
Garnius UAB 303212851
Kiaulių veislininkystė AB 303212036
Reklamos arka UAB 303211411
Utransas UAB 303210028
Rizikos valdymo sprendimai UAB 303209225
Nauja Derybininkai.lt UAB 303208109
Kepyklėlė Kvietelis MB 303207530
Ridikiukas UAB 303207352
Mano pastogė IĮ 303205725
Krosanas UAB 303203838
Apsipirk UAB 303203674
Vijoluka UAB 303201292
Šventosios Apolonijos odontologijos centras UAB 303200105
Vilkiukas UAB 303199966
Restauracinės odontologijos centras UAB 303198184
Detabalta UAB 303197965
Giedona MB 303195462
Kirpkis LT UAB 303193408
Kitas skonis UAB 303192683
Devizija UAB 303191916
Nauja Ronila UAB 303190522
Kėdainių laisvoji ekonominė zona UAB 303190390
Orvinta UAB 303189993
Dolima UAB 303186367
Superomnia UAB 303186310
Dipolio valda UAB 303186303
Merkadus UAB 303182664
Nauja Traukos slėnis MB 303179846
Roberto urmas UAB 303179725
Trečiokas UAB 303178908
Margiris Vilniaus filialas UAB 303173779
Kelionių paletė UAB 303173505
Baltijos importas MB 303171995
Želsvelė UAB 303170548
Cargo Apex UAB 303169243
Mobility Lietuva UAB 303167185
Medneda UAB 303166222
Bičiulių mėsinė UAB 303166101
Kauno loftas UAB 303165914
Aterina UAB 303164965
GR projektai UAB 303164890
Makaronai UAB 303163233
Teletrade-DJ International Consulting LTD atstovybė Lietuvoje 303161289
Kristinos apranga UAB 303160899
Vytautai UAB 303159893
Mevidas MB 303159861
Paulas UAB 303159288
Dorintus UAB 303159174
Anilora UAB 303159110
ZR projektas UAB 303152361
Tecnolinės UAB 303148167
Apsirenkim.lt UAB 303143686
Sanmilija UAB 303142260
Jūsų kelionės UAB 303141781
F.J.B. transportas UAB 303141685
Autodalių erdvė UAB 303139588
Galesa UAB 303137377
Molėtų r. pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 303134121
Laisvalaikio namai MB 303132476
Belmaras UAB 303132330
Manguro slėnis UAB 303132049
Monteda UAB 303131997
Art Glacio UAB 303131399
Norkuva UAB 303129708
Baldra UAB 303129448
Kelionių dizainas UAB 303128951
Čipmunkai UAB 303127664
Alaus garažas UAB 303127408
Dilina UAB 303125752
Sveikatos lašas UAB 303125275
Nauja InSwipe UAB 303125058
Konsultacijų erdvės UAB 303124472
Mardis MB 303122425
Saugi kelionė UAB 303119991
BAR idėjos UAB 303118918
Pokerita UAB 303118665
Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka 303116707
Pepės studija VšĮ 303114058
Darfinlita UAB 303113974
Gusteva UAB 303113629
SLP Logistic UAB 303111813
Dovibena UAB 303111699
Baltijos Biotechnologijos UAB 303110825
Jortė UAB 303108817
Basola UAB 303108500
Daraida UAB 303107672
Sinas UAB 303106862
Laronsa UAB 303105486
Jormeta UAB 303105358
Roldanė MB