Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
N. Jakubauskienės firma Aladinas 133423158
N. Jurgelevičienės firma Hetėja 134611978
N. Kvederaitienės firma Pas Nerą 134121440
N. Vaitiekūnienės IĮ 302419256
N. Vaitkūno firma 134453656
N. Ž. Maziliauskienės stomatologijos kabinetas 151288947
Nacionalinė sveikatos taryba 188725145
Nacionalinė teismų administracija 188724424
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija 195551983
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos 188704927
Nacionalinis kraujo centras Panevėžio filialas VšĮ 300131636
Nacionalinis kraujo centras VšĮ 126413338
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus 190755932
Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas 190781293
Nacionalinis muziejus LDK valdovų rūmai 302297628
Nacionalinis vėžio institutas 111959420
Nacionalinis žiedas VšĮ 304295469
Nadija UAB 302968988
Nado UAB 302578721
Nadruvė UAB 121063695
Naftos dujos UAB 166797537
Nagas UAB 133165964
Nagavita UAB 135261648
Naglio7 DNSB 302452530
Naideka UAB 148031070
Naktake S. Bikulčiaus IĮ 264703390
Nakties garsai UAB 304256516
Naktužė UAB 159585199
Namai daugiabučio namo savininkų bendrija 160220361
Namai namai UAB 302856996
Namesta UAB 174962732
Naminukas Kauno lopšelis-darželis 191641586
Namo akys UAB 303025022
Namo bendrija Basanavičiaus 82 161598531
Namo Laisvės al. 35 Kaune SB 304934721
Namų magija UAB 300975820
Namų priežiuros centras UAB 125596783
Namučiai Jums VšĮ 303775853
Narbutas Furniture Company UAB 300591314
Narbutas UAB 302527901
Narema UAB 302612337
Naresta UAB 122596696
Nartavos Namai DNSB 303454915
Naručio Pašakinsko IĮ 134499632
Narvija UAB 141499878
NASDAQ OMX Vilnius AB 110057488
Natanga ir Rovisa UAB 176600988
Natų knygynas VšĮ 125818312
Natūralios idėjos UAB 303041756
Natūraliosios terapijos centras VšĮ 300572246
Natūralus pluoštas UAB 304675464
Nauda 27 UAB 301791378
Naudinga UAB 302509084
Nauja sirena amatų ir menų centras VšĮ 300104938
Naujakiemio vaistinė UAB 140945053
Naujakurių g. 51 DNSB 300574539
Naujakurių g. 98 DNSB 302332506
Naujasis ekocentras VšĮ 134994811
Naujasis kalcitas AB 153085326
Naujasis Nevėžis UAB 132345137
Naujasis Sirijus UAB 142028861
Naujasodžio agrofirma UAB 274935280
Nauji verslo projektai UAB 301673682
Naujieji Pilėnai UAB 147885349
Naujininkų namas UAB 125157117
Naujininkų poliklinika VšĮ 124243990
Naujininkų ūkis UAB 121458016
Naujoji Aleksoto statyba UAB 301386547
Naujoji Pilaitė UAB 121483560
Naujoji Ringuva AB 133643122
Naujoji Rūta AB 144788770
Naujoji tvarka UAB 145216886
Naujoji Vaišvydava UAB 300142102
Naujonys Anykščių rajono ŽŪB 154168312
Naujosios Akmenės ligoninė VšĮ 153083122
Naujosios Vilnios poliklinika VšĮ 124246043
Nautava UAB 305185965
Nauvilė IĮ 300009237
NDX UAB 302633096
Nefertiti imperija UAB 301206682
Nefridos klinika UAB 142126825
Nefrologijos centras UAB 301123539
Nefrologų pagalba UAB 125652787
Nefromeda UAB 148369887
Nefromedica UAB 300609641
Nefrosana UAB 304347275
Nėgė UAB 149872578
Neįgaliųjų integracijos centras VšĮ 300081425
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 191676548
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM 300121001
Neilas UAB 300568657
Neiseris UAB 124654479
Nekilnojamojo turto administratorius UAB 304178220
Nektonas ir Ko UAB 135234423
Nemakščių vaistinė UAB 172325893
Nemezidė UAB 301513806
Nemora UAB 303230511
Nemunas ŽŪB 161268868
Nemuno baldai UAB 158917734
Nemuno banga UAB 181688331
Nemuno būstas UAB 135836853
Nemuno deltos regioninio parko direkcija 193371666
Nemuno gatvės 37-ojo namo bendrija 302334642
Nemuno kilpų regioninio parko direkcija 193326571
Nemuno kraštas UAB 134054237
Nemuno slėnis UAB 300882693
Nemuno vaistinė UAB 134778482
Nendrė vėjyje UAB 147897084
Neo group UAB 126142011
Neodenta E. Kunčiuvienės įmonė 135620962
Neoklasika UAB 302470005
Neoturas UAB 126316280
Nepriklausomi tyrimai UAB 300086753
Nepriklausomos energijos paslaugos UAB 110733977
Neptūno vandenys UAB 124828780
Neries regioninio parko direkcija 188763612
Nerila UAB 302625594
Nerimada IĮ 301144647
Neringa BSB 135363628
Neringos komunalininkas UAB 152703524
Neringos Ladauskienės įmonė 134564795
Neringos Matuzanytės įmonė 224439470
Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 152765472
Nerinovus MB 304994476
Neris UAB 159594390
Neroka UAB 302889252
Nesė fauna UAB 123692434
Nesė UAB 140222629
Neste Lietuva UAB 211472890
Nestelita UAB 303981390
Nestle Baltics UAB 111723270
Net frequency UAB 135867375
Neuromeda UAB 135042960
Nevda UAB 121931451
Nevotex UAB 301711695
New century export & import UAB 111703816
New Media Publishing UAB 300619429
New Nordic UAB 300065428
New Vision Baltija UAB 110545669
New Yorker Lietuva UAB 300585813
NewsWorks International UAB 111619791
Nexeta UAB 302308074
Nexta UAB 301635639
Nextis UAB 302974891
Nexum IT UAB 300532287
NFQ Technologies UAB 235851190
NG Investicija UAB 302411277
NIB valymas UAB 300084713
Nibela UAB 259786420
Nibrė UAB 300970588
Nigintos džinsai UAB 159805396
Nigra vaistinė UAB 177235026
Nikadita UAB 126303443
Nikaja UAB 121285144
Nikanoros UAB 125384613
Niklita UAB 135541970
Nileksa UAB 123225085
Nilvaida UAB 145206582
Nimetus UAB 301657564
Nimfėja UAB 135821812
Nirlita UAB 145154858
Niša UAB 151163783
Nisaja Nijolės Banienės įmonė 161365491
Nitro LT UAB 302548895
Nittis UAB 302681155
Nivas UAB 304066812
NK service UAB 302156549
NMF Metal UAB 300110478
NMF Porolon UAB 300143300
NNPI UAB 302596662
Nociūna IĮ 302746279
Nodama UAB 164819885
Nogridas UAB 304287390
Nojaus burės sporto klubas 300537238
Nojus UAB 159659952
Nokia Solutions and Networks UAB 300629882
Nokvera UAB 171421522
Nolina UAB 134155987
Norameda UAB 140744584
Nordcarrier Baltic UAB 110842421
Nordetas UAB 135639539
Nordfenster UAB 301842926
Nordic Agra UAB 302583597
Nordic Sugar Kėdainiai AB 161111219
Nordnet UAB 300151140
Nordsoft UAB 300075550
Norfos mažmena UAB 110778328
Norfos vaistinė UAB 300536823
Norgauda UAB 168086619
Noringė UAB 151346578
Noriu darbo UAB 135070753
Norkuva UAB 303129708
Normantas ir ko UAB 300547524
Normark UAB 111794082
Normas žemės ūkio kooperatyvas 302487271
Normetas UAB 182829525
Nortal UAB 300118279
Northcliffe lighting UAB 300046851
Northern Horizon Capital UAB 300022971
Northway chirurgijos centras UAB 300064600
Northway medicinos centrai UAB 111807761
Northway turto valdymas UAB 111807957
Nortire UAB 111757479
Norvegijos Karalystės ambasada 1323814693
Norvegijos kontaktai UAB 300140852
Norvelita Lietuvos ir Norvegijos UAB 110723673
Norwex Baltic SIA 40003661074
Nostra Sedes UAB 171646234
Nostra UAB 120897213
Nostrada UAB 145402271
Not Perfect UAB 300529266
Notangų investicijos UAB 300615167
Notė A. Gadeikienės įmonė 157532148
Nova Balt UAB 300567765
Nova media LT UAB 301673262
Novameta UAB 235886490
Novartis Consumer Health Services SA atstovybė 111906599
Novatechas UAB 301228554
Novaturas UAB 135567698
Novaturas Vilniaus filialas UAB 125142371
Novelta UAB 304088239
Novitera UAB 135917853
Novo Nordisk Pharma UAB 300114028
Novogaming Vilnius UAB 111824497
Novus Rex UAB 302615205
Noxale UADBB 135518053
NRD UAB 111647812
NS Trading UAB 301694687
NT darbai IĮ 302452943
Nt LT UAB 302701120
NT priežiūra UAB 301147579
NT Valdos UAB 300634954
NTG Lithuania UAB 300059845
NTSG UAB 126317044
Nude Estates 2 UAB 300624732
Nukas UAB 121791490
Nuo iki UAB 123238912
Nuomeita UAB 304834169
Nuostabioji technologija UAB 302327644
Nuotekų valymas UAB 302460769
Nuova 5 UAB 300147206
Nuova AB 133698268
Nuova Invest AB 234248570
Nutricia Baltics UAB 110667331
Nutrilita UAB 145742249
NVT UAB 300060502
Nydija UAB 134082368
Nykštukas Marijampolės vaikų lopšelis-darželis 190448342
Nykštukas Ukmergės vaikų lopšelis-darželis 190324138
© 2007-2020 UAB E-faktūra. Visos teisės saugomos.