Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
L klubas UAB 300010727
L&D stilius UAB 301746568
L'Oreal Baltic SIA Lietuvos filialas 111884284
L. Petrauskienės parduotuvė 158900980
L. Prokopenko IĮ 301503705
L. Šimborienės vaistinė 158264596
L. Stumbrienės įmonė 177275273
L.A.K. trade UAB 302744292
Labadenta UAB 236058210
Labas GAS UAB 124552684
Labor Solus Travel UAB 301730635
Labora UAB 285214260
Laboratorinių bandymų centras UAB 135641038
Labroma UAB 303245075
Ladee Pharma Baltics UAB 302521859
Ladonas UAB 300516774
Ladreksa UAB 126151932
Ladysun UAB 300660002
Lafiesta UAB 302920420
Lafiko Rent LT UAB 302337275
Lageras UAB 302508687
Lagridas UAB 135950636
Lagrilita UAB 142031658
Laidojimo paslaugų centras UAB 302998508
Laiko žaismas UAB 134682822
Laikštė UAB 151470992
Lailenas UAB 122002446
Laima ir Ko R. Mockevičiaus firma 134440395
Laimalux UAB 111635315
Laimė BSB 135351088
Laimė DNSB 160004118
Laimos Bakutienės įmonė 144802280
Laimos Jasulaitienės įmonė 159991278
Laimos pyragai IĮ 302605435
Laimos Šalomskienės firma 160305388
Laimos Stonkuvienės agroserviso įmonė 174332096
Laimučio Židonio firma 235492780
Laimutės Gervickienės įmonė 233905390
Laiptų karalystė UAB 300082737
Laisvai UAB 301819308
Laisvalaikio namai MB 303132476
Laisvė BSB 135333631
Laisvės al. 50A, Kaune DNSB 302444836
Laisvės baras UAB 303392082
Laisvės prospekto šeimos klinika UAB 125516584
Laisvės savininkų bendrija 161655822
Laivorita UAB 224565750
Laivų technika UAB 141511946
Lakaja UAB 167535057
Lakaja UAB 178612918
Lakana UAB 301682592
Lakštingalėlė Jonavos vaikų lopšelis-darželis 190311824
Laktaka UAB 304230350
Laktopolis UAB 301486693
Lallemand Baltic UAB 148275473
Lamantinas draudimo kompanija UAB 110062097
Lamata UAB 304550425
LAMMC filialas Žemdirbystės institutas 302474007
Lampėdžių kaimynija bendrija 304164039
Laneda UAB 134776093
Laneta UAB 302555377
Langarda UAB 125706181
Langasa UAB 300052352
Langdena UAB 135780874
Languvita UAB 300591727
Lanksti linija UAB 150129625
Laprela UAB 141565260
Laragis UAB 234136710
Larenta UAB 302446011
Larisos Puzinovienės šeimos gydytojo kabinetas UAB 152157712
Laronsa UAB 303105486
Lašų duona UAB 173727496
Lašų ŽŪB 273073670
Latina Baltics SIA 9000753978
Latmus MB 304174026
Laufriza UAB 161650095
Laukdvilė UAB 300105958
Laukinis elnias UAB 301135712
Lauko darželis VšĮ 303296205
Lauma lingerie prekyba UAB 302465467
Laumės baldai UAB 153053289
Laumetris UAB 161444711
Lauminda UAB 302503569
Laumupis UAB 134839266
Laurama UAB 300911636
Laurema UAB 300570487
Laurenta MB 304624441
Laurex UAB 134456766
Lauridika UAB 301819571
Laurifer UAB 124621949
Laurimas UAB 301075749
Lauros Janulaitienės IĮ 302794128
Lauros Montvydaitės IĮ 302432773
Laušra UAB 300555453
Lausta UAB 233414480
Laustiga UAB 135456025
Lautina UAB 302674680
Lavadis UAB 184573373
Laverta UAB 300071826
Lavisos koncernas UAB 134461222
Lavisos LEZ terminalas UAB 135940713
Lavoriškių pagrindinė mokykla 195005347
LayerV LT UAB 303318406
Lazdijų butų ūkis UAB 165169682
Lazdijų prekyba UAB 165247234
Lazdijų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190790495
Lazdijų rajono Šeštokų mokykla 190609393
Lazdijų sav. pirminės sveikatos priežiūros centras VšĮ 165245564
Lazdijų šiluma UAB 165219441
Lazdijų socialinių paslaugų centras VšĮ 165228458
Lazdijų sveikatos centras UAB 300623769
Lazdynėliai DNSB 301818448
Lazdynų poliklinika VšĮ 224245280
Lazūnai GSEB 135363247
LB Eurotrucking UAB 111658456
LBI UAB 144723484
LDG projektai UAB 302525932
Lebita UAB 301097681
Ledana UAB 160285462
Ledi Boutique UAB 302317397
Lėdis UAB 187825139
LegAle Group UAB 302587193
Legionas Kauno apskrities dažasvydžio sporto klubas 193416392
Legionas UAB 133636124
Legisperitus UAB 302441904
Legnoline UAB 302303515
Lehko UAB 300661531
Leimesta UAB 165100412
Lekėčių ambulatorija VšĮ 190809675
Leketai UAB 300775467
Leksinova UAB 124430335
Leksis UAB 303294909
Lelija butų savininkų bendrija 135386616
Lelija UAB 122234918
Lemanas UAB 304099545
Lemona UAB 133321178
Lemuras UAB 302998846
Lencas UAB 182918244
Lengvesnė buhalterija UAB 302507521
Lentvario ambulatorija VšĮ 181381147
Lentvario kilimai UAB 300627721
Leo Burnett Vilnius UAB 161423699
Leo pica IĮ 303042630
Leo Travel Bureau UAB 302346324
Leokadijos Karneckos IĮ 225842570
Leonoros Zdanavičienės firma 132386529
Lesta UAB 121135536
Lėti virėjai UAB 303066204
Letpaka UAB 145273225
Lėvuo AB 147609112
Lex ano UAB 300153209
LEXIN auditas UAB 302552694
LEZ Projektų valdymas UAB 210821780
LI Sadolin UAB 111504593
Liana UAB 132530335
Liastor UAB 302317479
Liaudies 3 NSB 161655637
Liaudies g. 1 DNSB 161599633
Libramentum UAB 302859024
Lidesta UAB 300099505
Lidl Lietuva UAB 111791015
Lidos Duderienės įmonė 155291766
Lieda UAB 134013945
Liepa DNSB 135395394
Liepa J. Roko firma 155492235
Liepa SB 160427246
Liepkalnis Burger UAB 301730642
Liepsnolita UAB 148498558
Liepų alėja 23 DNSB 161596338
Liepų alėja Nr. 13 DNSB 302529197
Liepų alėjos 15 NSB 261765860
Liepų alėjos 17 NSB 161655256
Liepų alėjos 25 NSB 300135887
Liepų alėjos 3 NSB 161595574
Liepų alėjos 5 NSB 161658747
Liepų alėjos 7 NSB 161657264
Liepų alėjos daugiabučio namo Nr.11 savininkų bendrija 161662635
Lietavira UAB 144620826
Lietavos turgus UAB 304500924
Lietkabelis AB 147738655
Lietkomercija UAB 133318196
Lietuva viešbutis UAB 121906245
Lietuvis UAB 134867244
Lietuviškas midus UAB 170655262
Lietuvių kalbos institutas 111955023
Lietuvo kariuomenė KOP Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba 188726432
Lietuvos advokatūra 300099149
Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialas Agrocheminių tyrimų laboratorija 302474021
Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialas Joniškėlio bandymų stotis 302474509
Lietuvos aklųjų biblioteka 190758323
Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas VšĮ 123816152
Lietuvos architektų sąjunga 191934984
Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra 110061038
Lietuvos aviacijos muziejus 190756468
Lietuvos dailės muziejus 190756087
Lietuvos draudimas AB 110051834
Lietuvos energetikos institutas 111955219
Lietuvos energija AB filialas Kauno hidroelektrinė 132736641
Lietuvos etnokosmologijos muziejus 293303050
Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius 135510925
Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius 141656030
Lietuvos futbolo federacija 190729624
Lietuvos geologijos muziejus 188207163
Lietuvos gretutinių teisių asociacija 124690361
Lietuvos Gurmanas UAB 302789985
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo aukų rėmimo ir atminimo įamžinimo fondas 288720170
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras 191428780
Lietuvos ir Airijos UAB Abromika 134775568
Lietuvos ir Vokietijos Rafranka UAB 110808732
Lietuvos išeivijos dailės fondas VšĮ 302504831
Lietuvos istorijos institutas 111955361
Lietuvos Jehovos liudytojų religinė bendrija 192051784
Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacija 165714588
Lietuvos kalinių globos draugija 190729058
Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas 193097891
Lietuvos kariuomenės Karo policija 188769451
Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovė 188772586
Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnyba 300066843
Lietuvos katechetikos centras 192065570
Lietuvos kepėjas UAB 160289717
Lietuvos laisvosios rinkos institutas VšĮ 110059496
Lietuvos Latvijos ir Estijos UAB LESLAT 110629430
Lietuvos medicinos biblioteka 191351145
Lietuvos mediena Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacija 121898631
Lietuvos medikas BSB 135354230
Lietuvos mokslo taryba 188716281
Lietuvos mokslų akademija 111958852
Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka 191379828
Lietuvos nacionalinė filharmonija koncertinė įstaiga 300011619
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka 290757560
Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas 188734151
Lietuvos nacionalinis dramos teatras 190753924
Lietuvos nacionalinis muziejus 190756849
Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras 190753881
Lietuvos Naujoji apaštalų bažnyčia 192092457
Lietuvos paštas AB 121215587
Lietuvos radijo ir televizijos centras AB 120505210
Lietuvos radijo ir televizijos komisija 188741498
Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centras VšĮ 303267602
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos projektų valdymo agentūra 288779560
Lietuvos Respublikos daudimo priežiūros komisija 188724196
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra 288603320
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 188668192
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija 188683671
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga 191759894
Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija 188604955
Lietuvos Respublikos trišalės tarybos sekretoriatas 188724577
Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė 188659229
Lietuvos Respublikos Valstybinė kultūros paveldo komisija 288700520
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras 188708943
Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisija 188639917
Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras 300520299
Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija 188607150
Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija 188604574
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai 135199748
Lietuvos rytas UAB 120030315
Lietuvos ryto spaustuvė UAB 300151592
Lietuvos samariečių bendrija Kauno skyrius 193376827
Lietuvos samariečių bendrijos Ukmergės skyrius 183135169
Lietuvos Santechnikų Asociacija 300026902
Lietuvos saugios laivybos administracija 188781973
Lietuvos šaulių sąjunga 191691799
Lietuvos savivaldybių asociacija 124111348
Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras VšĮ 125818650
Lietuvos skautija asociacija 191907421
Lietuvos socialinių tyrimų centras 302470037
Lietuvos sporto medicinos centras 191001636
Lietuvos sporto muziejus 300520349
Lietuvos sporto universitetas 111951530
Lietuvos standartizacijos departamentas 188640467
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija Viltis 290666790
Lietuvos šv. Kazimiero seserų kongregacija 192052733
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija VŠĮ 303013949
Lietuvos švietimo istorijos muziejus 290756120
Lietuvos technikos biblioteka 191418672
Lietuvos transporto saugos administracija 188647255
Lietuvos valstybės istorijos archyvas 190764568
Lietuvos veislininkystė AB 302705528
Lietuvos vėjo elektrinių asociacija 300090246
Lietuvos verslo konfederacija 110063950
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija 122253270
Lietuvos Vyskupų Konferencija 193040214
Lietuvos žaliųjų judėjimas 190786269
Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija 110055327
Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba VšĮ 110057335
Lietuvos žemės ūkio universitetas 111950962
Lietuvos Žinijos draugija 191365127
Lietuvos zoologijos sodas 191716918
Lietvilna UAB 300070877
Lifeplan products UAB 302578874
Lifestyle trade UAB 302339066
Liforė UAB 121911616
Liftas UAB 121934419
Lignineko UAB 134231520
Lik Kaune UAB 303111699
Likmerė UAB 300041039
Limarija M. Liaugmino firma 134207754
Limedika UAB 134056779
Limega UAB 145407247
Limetal UAB 302660969
Limetos NT UAB 304758999
Limtakas UAB 125041721
Linarnas UAB 302745152
Linas Agro AB 147328026
Linas Agro grūdų centras KŪB UAB 148451131
Linas DNSB 135402668
Linavos servisas UAB 123874084
Linažiedis Loretos Fominienės firma 134094865
Lincasa UAB 135898278
Lindstrom UAB 111618732
Linėja transport UAB 302626917
Linelis Kauno lopšelis-darželis 191638832
Lingra UAB 301734726
Linira UAB 303471416
Linita vaistinė UAB 133743247
Linkana UAB 302824023
Linkneta UAB 167332612
Linkuvos socialinės globos namai 190794554
Linos artelė UAB 126183360
Linos Naruševičiūtės IĮ 302247785
Linos Šliažienės IĮ 134714298
Linpra Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija 121895717
Linservice UAB 300110211
Lintel UAB 110401957
Linteva UAB 300892723
Linus medical UAB 302247671
Linvigma UAB 167359584
Lipnios etiketės UAB 125722381
Lipnūs produktai UAB 134819954
Lippa Co UAB 302346705
Lira VKRMTMTI 111951879
Lirana UAB 301797616
Lirema Lietuvos ir Vokietijos UAB 110728268
Lirosta UAB 134870379
Liškiavos kultūros centras VšI 184748068
Listada UAB 133155856
Lita-West UAB 134061192
Litabula UAB 302338726
Litamicus turizmo UAB 120053794
Litart UAB 132141743
Litaupa ir Ko IĮ 242120410
Litaura UAB 132436626
Litbela bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė UAB 110516817
Litbroma UAB 110741358
Litcapital Asset Management UAB 302514512
Liteco UAB 302688769
Litenergoservis UAB 302244515
Literatūra ir menas VšĮ 120150460
Liteura UAB 302472579
Liteurofoto UAB 110652258
Litfarma UAB 133943714
Litgaras UAB 302819802
Litgenas Lietuvos - Vokietijos UAB 110469591
Litgraf UAB 110813722
Litgravel UAB 302546182
Lithempa MB 304952477
Lithuanian Holidays UAB 123776882
Lithuanian snacks UAB 111562753
Litideal UAB 111444388
Litmotas UAB 126118779
Litnėja UAB 149995680
Litopt UAB 111623341
Litoris UAB 303089929
Litpirma UAB 111817150
Litpolstar transport UAB 124921626
Litsinga Lietuvos-Čekijos UAB 110632946
Litskanda UAB 300044035
Litspin UAB 110850336
Litterula UAB 124152925
Litventas UAB 166725961
Liūdinga UAB 302598923
Liudmilos Kuliešienės vertimų biuras 134469799
Liudmilos Pilipavičienės IĮ 158837455
Liudviko Rėzos kultūros centras 188211813
Liudvinavo ambulatorija UAB 165837352
Liudvinavo vaistinė UAB 165728417
Liuks UAB 132010498
Liunorija UAB 147532872
Liūtukas ir Ko UAB 135725714
Liūtukas UAB 134923248
Livela UAB 134852160
Liventas UAB 300899760
Livesta UAB 132182416
Liviko UAB 124088789
Livila UAB 220670070
Ližė smaližė UAB 304220705
LJ78 UAB 300091095
LL Optic UAB 300529914
LLB Investicijos UAB 300882832
Logotipo projektai UAB 300113168
Lokio pastogė UAB 135840741
Lokmis UAB 123011245
Lokomotyvų servisas UAB 125558925
Lola tur UAB 302344309
Lomadis Z. Jociaus IĮ 145380152
Lomeras UAB 300051485
Lonas UAB 156871188
Lonitas UAB 302947563
Lopšelis darželis Lakštutė 191641629
Lopšelis-darželis Drevinukas 191634969
Lopšelis-darželis Spindulėlis 191642916
Lopšelis-darželis Varpelis 191636824
Lopšelis-darželis Vilnelė 191637883
Lords LB Asset Management UAB 301849625
Loretos Pakulienės IĮ 134833612
Loretos studija VšĮ 135450143
Lorgita UAB 134918443
Lormeda vaistinė UAB 134971780
Lorna UAB 163225239
Losbalt UAB 110815698
Lošimų strateginė grupė UAB 302442970
Losrita UAB 303255361
Lotas UAB 152529155
Lotrega UAB 304119706
Lotus travel UAB 302467685
LPP UAB 111795946
LR AM Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas 190742486
LR AM Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas 190742148
LR aplinkos ministerijos Kauno reg. aplinkos apsaugos departamentas 190742290
LR ginklų fondas prie LR vidaus reikalų ministerijos 191769098
LSMU Kauno ligoninė VšĮ 302583800
LSMU ligoninė Kauno klinikos VšĮ 135163499
LT ADVERT UAB 301165577
LT lubos UAB 304203976
LT Tour UAB 300600521
LT Travel Club UAB 302592621
LTP Texdan UAB 135275772
Lubinas UAB 185162492
Lugvita UAB 185324492
Lukneda UAB 302593043
Luknėja MB 303317592
Lukneta UAB 303255176
Luknija MB 303230123
Lukoil Baltija UAB 110441713
Lukrida UAB 134010835
Lukšio 2 DNSB 302325038
Luksita UAB 303273014
Lukšių pieninė UAB 300106070
Lukšių tekstilė UAB 302626358
Lunara UAB 304150915
Lustera UAB 303036168
Lutama UAB 305224546
Lutava UAB 122525350
Luxuro UAB 302844143
Lūžtanti banga UAB 135219097
Lyderystės ekspertų grupė VšĮ 302574580
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 188735591
Lyros bendrija DNSB 301891663
Lytagros ŽŪB 159738225
LŽŪU Vandens Ūkio Institutas 111956278
© 2007-2020 UAB E-faktūra. Visos teisės saugomos.