Logo

 Įmonės pavadinimasĮmonės kodas
T&A idėja UAB 301638635
T. Barauskio vaistinė 147732054
T. Satkauskienės IĮ 141626382
Tado Derškaus IĮ 302657122
Tadora UAB 167622868
Taika butų savininkų bendrija 135392850
Taikos 42-ojo namo bendrija 300610202
Tain fu UAB 300662551
Takeda UAB 300547428
Talda UAB 135497755
Talentor Lietuva UAB 121975768
Talismanas tau UAB 159999549
Tamarinas UAB 125952464
Tamiksas I. Tamošiūnienės firma 147554388
Tamona UAB 125328995
Tamonos elektronika UAB 303102999
Tamro UAB 111448632
Tango reklama UAB 124667697
Tapetija UAB 302538043
Tapika UAB 302601675
Tarandės šeimos klinika UAB 300141580
Targirė UAB 145787123
Tarp gėlių LT UAB 301589686
Tarpinė UAB 120791893
Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje VšĮ 111968960
Tarptautiniai kontaktai ir Ko UAB 300126692
Tarptautinis Palangos oro uostas VĮ 152431825
Tarptautinis Vilniaus oro uostas VĮ 120864074
Tartu NT UAB 304428542
Tarzanija UAB 302340467
Tatulos programa VšĮ 123818694
Taubaldis UAB 179760987
Taujėnų dvaras UAB 182844057
Taumona UAB 167206670
Taupumėlis UAB 152843743
Tauragės apskrities archyvas 293171570
Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba 190454391
Tauragės apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188606244
Tauragės ligoninė VšĮ 179761936
Tauragės maistas AB 179407777
Tauragės Medea klinika UAB 300599962
Tauragės nekilnojamo turto agentūra UAB 300048215
Tauragės profesinio rengimo centras 190807286
Tauragės r. Skaudvilės gimnazija 290469280
Tauragės rajono savivaldybės administracija 188737457
Tauragės regiono keliai VĮ 179204766
Tauragės techninių apžiūrų centras UAB 179407243
Tauragės vandenys UAB 179249836
Tauragnų vaistinė UAB 183705256
Taurakalnis UAB 121099182
Tauras DNSB 135374076
Tauras global study VšĮ 302297382
Tauras Kauno futbolo mokykla 190141496
Tauras UAB 147194680
Tauraupis sodininkų bendrija 160211540
Tauro ženklas UAB 135166456
Tautvyda UAB 302879233
Tavlinas UAB 300588179
Tavo Apranga MB 304060040
Tavo gidas MB 303451417
Tavo kelionė UAB 135974498
Tavo mokykla UAB 302830179
Tavo turas IĮ 301733186
TB Investicija UAB 301732878
TE taškas UAB 148510245
Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras VšĮ 124012478
Tebesa UAB 134800092
Tece Baltikum UAB 134758647
Tech-coat UAB 110779572
Techasas Trade UAB 300798455
Technika DNSB 135338030
Technika jums UAB 135563486
Technika miškui ir sodui UAB 161437332
Technikas UAB 133340673
Technikos gidas UAB 302609056
Technikos tiekimo kompanija UAB 302302947
Techninė instaliacija BLOĮ UAB 110665280
Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 190789945
Techninių patikrų centras UAB 135889261
Technobilis UAB 300666247
Technoera E. Mickevičiaus IĮ 256907660
Technogaja UAB 300581327
Technologijų era UAB 300151980
Technologijų parkas UAB 303332911
Technopolis VšĮ 300045112
Technosrautas UAB 184282211
Technosta UAB 300064002
Technoteksas UAB 124908493
Techranga UAB 300556637
Techservisas UAB 300624586
Tecnolinės UAB 303148167
Tegra state UAB 300722468
Teisinga virtuvė UAB 302253610
Tėjula UAB 172334180
Tekanas UAB 135190375
Tekasta UAB 221904380
Tekila plius UAB 300106323
Tekilos namai UAB 303310256
Teksanta UAB 134523446
Teksrena UAB 172411926
Teksta UAB 233445230
Tekstilė namams UAB 135237686
Tekstilininkų ir dailininkų gildija VšĮ 135642663
Tele-fonika Baltic UAB 300520897
TELE2 UAB 111471645
Teledema UAB 135989386
Telema AS filialas Lietuvoje 302347052
Telemaksa UAB 300033964
Telemarketing UAB 300073688
Telepaslauga UAB 135110176
Teletrade-DJ International Consulting LTD atstovybė Lietuvoje 303161289
Televisata UAB 135450481
Televizijos ir ryšio sistemos UAB 145213623
Telia Lietuva AB 121215434
Telko Lietuva UAB 111617445
Telrada UAB 135032286
Telšių Altas UAB 280397530
Telšių apskrities archyvas 290767330
Telšių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba 190547365
Telšių apskrities valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 188605480
Telšių apskrities viršininko administracija 188608067
Telšių apskrities viršininko administracijos stonaičių pensionatas 190796224
Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas 190547027
Telšių r. Kaunatavos pagrindinė mokykla 190582875
Telšių r. savivaldybės K. Praniauskaitės viešoji biblioteka 190599629
Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras VŠĮ 180377128
Telšių rajono savivaldybės administracija 180878299
Telšių regioninis profesinio mokymo centras VšĮ 190807514
Telšių regiono keliai VĮ 180102694
Telšių specialioji mokykla 190986921
Telšių statyba UAB 180236330
Telšių vaikų globos namai 190989999
Telšių Žemaitės gimnazija 190553261
Telta UAB 134957599
Telteksa AB 180242237
Tenesitas UAB 134575667
Tenesys UAB 302361251
Teniso pasaulis UAB 125915284
TEO sportas VšĮ 124366950
Teragyda UAB 300036782
Terix UAB 300663450
Termofonas UAB 134508152
Termoliuksas UAB 122226394
Termomontažas UAB 140287491
Termopalas UAB 133144646
Termorem UAB 300143880
Terra incognita UAB 126370043
Terra media UAB 136009970
Terra UAB 132669961
Terseka UAB 302905201
Tessa UAB 132004253
Tetas UAB 300513148
Tete-a-tete kazino UAB 135961312
Tetra Pak SIA 2900701694
Tėvukas UAB 300107279
Tex systems UAB 302607112
Texera UAB 302335993
Textilis UAB 300034920
Textrix UAB 110750898
TGS Baltic advokatų kontora 9400550
The meat point UAB 302754532
Theca furniture UAB 300544802
Therapia scientifica A. Šimkaus IĮ 133763997
Thermo Fisher Scientific Baltics UAB 122351387
Thuringia Megaplast-Ukmergė bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB 110572926
Thyssenkrupp Materials Poland S.A. 9000061077
Ticketing Airport Services UAB 302540261
Tiger shop UAB 302489888
Tigera UAB 134857855
Tigris UAB 121985538
Tigvyda UAB 301720534
Tik gėlės UAB 233626540
Tik pica UAB 304086430
Tikami UAB 301011593
Tikas UAB 301495607
Tiketa UAB 300037717
Tikkurila UAB 211523370
Tikra investicija UAB 304458222
Tikroji vaivorykštė UAB 145573817
Tikslo linija UAB 300142508
Tilas UAB 159421260
Tilde informacinės technologijos UAB 111687721
Tilto vaistinė UAB 134383670
Timbex UAB 111621867
Timėjas UAB 134291460
Timex SA filialas 300550253
Tingas UAB 133822958
Tinklinio arena UAB 302920388
Tinteris ir kompanija UAB 147726158
Tipsas UAB 134261321
Tirola UAB 302657873
Titanidė UAB 123489932
Titemis UAB 300607836
TK-Fashion UAB 302298840
TLSC UAB 301682585
TM Capital UAB 302620088
Tobija UAB 159820722
Tobira UAB 122521291
Tobis UAB 152040659
TOC Sales and Marketing UAB 302720925
Todžė UAB 300004507
Togri UAB 300927658
Tokė LT UAB 301852692
Tokie pyragai MB 303265989
Tokita UAB 134906284
Toksika UAB 244670310
Tolima kelionė UAB 123811187
Tolimos kelionės UAB 302445596
Tolina UAB 304522116
Toma E. Jočienės įmonė 185163256
Tomas Gold UAB 302861445
Tomata UAB 302418841
Tomdeka UAB 302315357
Tomegris UAB 135981539
Tomina UAB 303029782
Tomita UAB 134495388
Tomosta UAB 300023272
Tonas UAB 133434368
Tondas UAB 133953594
Top clean UAB 135255937
Top Sport UAB 235787510
Topo centras UAB 135790459
Topo grupė UAB 134777619
TopTravel UAB 135951695
Topus mobile UAB 135307323
Toridas UAB 134294766
Torijus UAB 300115265
Torinas V. Liesionio firma 134221412
Torus solutions UAB 126266379
Torvela UAB 124738436
Toskanas UAB 302738453
Towmar Baltic UAB 111572719
Toyo Ink Europe Baltica UAB 300056315
TP AIM UAB 124587112
TR Holding UAB 134093610
Tra-con UAB 301674282
Trade House LT UAB 300096886
Trade OK UAB 302879151
Traders Company UAB 302458483
Tradintek UAB 124942182
Trailana UAB 302615397
Nauja Trakai BSB 135376846
Trakų autobusai UAB 181200636
Trakų istorijos muziejus 190757189
Trakų kooperacijos prekyba UAB 300101041
Trakų pradinė mokykla 195003677
Trakų psichikos sveikatos centras VšĮ 181523073
Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis Gandriukas 190647294
Trakų r. Aukštadvario vidurinė mokykla 190658928
Trakų r. Lentvario 1-oji vidurinė mokykla 190662435
Trakų r. Paluknio Medeinos vidurinė mokykla 191742845
Trakų r. Paluknio vaikų lopšelis-darželis 190650123
Trakų r. Paluknio vidurinė mokykla 190664781
Trakų r. sav. viešoji biblioteka 190638473
Trakų r. valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba 190795122
Trakų rajono Lentvario vaikų globos namai 290997370
Trakų rajono savivaldybės administracija 181626536
Trakų vandenys UAB 281523640
Tramonta UAB 161635410
Trans Group LT UAB 133777783
Transartas UAB 151359643
Transcom Worldwide Vilnius UAB 111763560
Transedda UAB 300645609
Transformuojami baldai UAB 304088164
Transfriga UAB 110027534
Transgesta Servis UAB 300149940
Transiva UAB 271694810
Transkede UAB 185303936
Transkomas UAB 141011791
Transorloja UAB 183736725
Transpaulė UAB 141916866
Transporto aptarnavimo centras LT UAB 302623935
Transporto elektronika UAB 301540956
Transporto kelias UAB 302562973
Transporto vystymo grupė UAB 161438434
Transprofus UAB 302249900
Transradom IĮ 300104984
Transtena MB 304175651
Transtira UAB 122282884
Transvera UAB 141176483
Transvesta UAB 110485453
Tranzito paslaugų centras UAB 300154147
Trapecija UAB 133472073
Trate UAB 302636217
Traukos slėnis MB 303179846
Travel 4 you UAB 134893171
Travel Kaunas UAB 136049737
Travel la Vita IĮ 302311405
Travel oasis UAB 300514481
Traveldeals LT UAB 302583106
Travelonline Baltics UAB 302267581
Travelta IĮ 302502780
Travelturas UAB 304425891
Travevita UAB 300018802
Trečiokas UAB 303178908
Trena DNSB 160005896
Trevors LT UAB 302331703
Tributum UAB 135607349
Tridens LT UAB 302949938
Trijų artelė UAB 235497560
Trikotažas daugiabučio namo savininkų bendrija 135390657
Trimpas UAB 300611197
Triotrans UAB 302514398
Triratukas S. Šerelienės IĮ 283140530
Trivilita - Interscalit UAB 145840736
Troja UAB 223501620
Trolių namas UAB 166929889
Tropi Tour UAB 304193215
Troškūnų vaistinė UAB 154220780
Trukmė UAB 159892440
Trunda ir Ko UAB 232360040
Trupinys UAB 170717714
Truskavos bendruomenės centras 300023913
Truskavos kultūros centras 300630137
Trys bokštai DNSB 302461682
Trys viename UAB 303957432
TS Steel UAB 302646745
TTM logistic UAB 302713902
Tubes international UAB 301098790
Tufta UAB 302694971
Tūkstantis myliu UAB 303296237
Tūkstantis UAB 110457856
Tulpė BSB 135403236
Tulpės sanatorija VšĮ 152821323
Tulpių 19 namo savininkų bendrija 261752980
Tulpių šeimos klinika UAB 148321173
Tuma UAB 121414571
Tuopa butų savininkų bendrija 135349621
Turanijus UAB 133889871
Turgaus prekyba UAB 302124537
Turista UAB 158958179
Turizmo ir prekybos rūmai Astrida UAB 121335960
Turrisa UAB 302093547
Turto centras UAB 300612616
Turto ekspertai UAB 303075559
Tūta UAB 154145096
Tututis UAB 135922996
Tuvalu LT UAB 145856683
Tvarkdarys UAB 300106864
Tvika UAB 154266233
Tyliaus grafika UAB 123009931
Tyrenta UAB 160417095
Tyruliečiai DNSB 300658371
Tytuvėnų regioninio parko direkcija 188757292
© 2007-2020 UAB E-faktūra. Visos teisės saugomos.